reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kingusia my sie jeszcze nie znamy ;-) Witaj ;*

witam serdecznie :D ale masz maluszka ;)
i za niedługo masz urodziny, wow :D

Kingusia witaj na pewno ktoś Cię pamięta ale jest sporo nowych mam:) Przypomnij coś o sobie

hmmm. więc tak. pod koniec sierpnia skończyłam 20 lat. mam 18 miesięczną córeczkę. na początku byłam samotną ciężarną/mamą. . pokręcona sytuacja. (niektóre co mnie kojarzą stąd, wiedzą mniej więcej o co chodziło) . po dłuuuugim okresie czasu swojej samotności - niespodziewanie stanął na mojej drodze mój S. :) zaakceptował niunię, traktuje ją jak swoje :) szaleją za sobą obydwoje i jest Nam b.dobrze. zamieszkaliśmy razem i jakoś ciągniemy swój żywot :D hehe... .
jestem teraz na drodze poszukiwania pracy ;) .
to tak w skrócie. :)
 
reklama
witaj Kingusia my też jeszcze się nie znamy

witaj Elwirko ;)

a Nas dopadło dziś przeziębienie - znaczy niunię. poczułam w nocy, że mam noworodka, normalnie ;) ciągle się mała budziła, zapchany nosek jej przeszkadzał oddychać. ehhhhhh. jestem taka niewyspana. jeszcze takie sny miałam chore, że przesada :) .
na szczęście już nowy dzień ;)
 
Młoda Mniam ja tez uwielbiam kapustę, w bigosie zwłaszcza.
Kasiek oj ty rozmyślona dziewczyno, dobrze że ta kasa si wróciła a nie ktoś ja zabrał. Pochwalisz się sukienką?
Beacia Ja też sposobem robiłam. ale trzeba być naprawdę skupionym przy tym.
Kingusia Hej, ja Cie pamiętam. zdrówka dla małej.
 
Ewi nic mi nie wróciło... Bo na koncie mam 100zł mnie nie wiem na jakiej to jest zasadzie może mi jeszcze uregulują;/ Spróbuje zdjęcie zrobić:)

Kingusia zdrówka dla małej, fajnie że Ci się tak życie ułożyło:)

A tu kilka fotek z dzisiejszego spaceru i zabawy w dom Dominika i jej wszystkie dzieci;d

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.jpg6.jpg7.jpg
 
Beacia, Kasiek wybraliśmy 14 lipca 2012. Miał być 7 lipca albo czwarty sierpnia, ale godzina była już zajęta, a 18.00 to chyba trochę za późno.
Młoda, ja chyba ze 100 lat nie jadłam kapuśniaku.
Kingusia, witaj.
Kasiek, ale z Dominiki mała mama.

U nas dzisiaj karkówka z ziemniaczkami :)
 
Ewi nie bo najpierw z bankomatu wychodzi karta dopiero jak ją wyjmiesz wyskakują pieniądze i masz chyba 30sekund żeby je zabrać inaczej bankomat je spowrotem wciąga

Gosia
dla mnie najlepsza była by 16.30-17 my mieliśmy o 15.45 ja idę do przyjaciółki 7 lipca i ona ma właśnie śmieszną datę 07.07 o 17.00:) a 7 sierpnia ja miałam ale 14 też fajnie:) Ja w ogóle lubię śluby w lecie:) Tak Dominika przestałą być synkiem jest dziewczynką:)

Ewi masz zdjęcia tą srebrną dziś kupiłam a ta różową przed wakacjami na wesela:)
1.JPG2.JPG
pencil.png
 
reklama
Do góry