reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyka dla naszych maleństw

kurcze, znowu nic na poczcie nie ma. Czy któraś nie ma ustawionego ściągania maili z tej skrzynki z wyłączeniem opcji pozostawienia na portalu? Wiecie o co mi chodzi, nie?
 
reklama
kurcze, znowu nic na poczcie nie ma. Czy któraś nie ma ustawionego ściągania maili z tej skrzynki z wyłączeniem opcji pozostawienia na portalu? Wiecie o co mi chodzi, nie?

ja nie weim o co chodzi, ale i tak ilekroc zajrze, to nic nie ma. kiedys, kiedys na poczatku, to byly maile, ateraz :no:
 
Można nieświadomie. Jeśli się ściąga z tej skrzynki na swoją pocztę (np. outlook) i ma się wyłączoną opcję "pozostaw kopie wiadomości na serwerze". Z reguły ona właśnie jest wyłączona :-)
 
No tak, ja sie napaliłam jak łysy na grzebień a tu zonk:-( Dzisiaj jeszcze była jedna reklama około 15:30, a teraz nie ma nic.
 
Ja zdążyłam to ściągnąć, ale to się nie otwiera. Ja nie korzystam z programu pocztowego, więc to nie ja. Justyna, daj to jeszcze raz, bo ja to już skasowałam zamiast dać mężowi do przeglądu, może coś by z tym zrobił, żeby się otwierało.
 
reklama
Do góry