reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na spacerek z dzieckiem - kto się przyłączy (gdzie wyjść w łodzi z dzieckiem)

Witajcie,jestem mama 10miesiecznej Julki. Mieszkam na teofilowie.Niestety nikogo tu nie znam :( Mam dosc samotnych spacerow.
Czesto chodze z mala do manufaktury,ale ile mozna... Pozatym chodzimy "polnymi drogami" teofilowa.
To moj nr gg 32583616 i adres e-mail daska86@o2.pl
Czekam na mamy majace ochote na spacerek... :)
 
reklama
Hej,niedaleko teofilowa jest park-zdrowie i ogórd botaniczny i zoo :) Ale to już spacer troszkę dłuższy,możesz podjechać autobusem :) Ja bym sie chetnie wybrała ale niestety jezdze do Łodzi tylko do rodzicow wiec siła rzeczy chce z nimi wtedy spedzac jak najwiecej czasu.
 
Drogie mamy i przyszłe mamusie czy znacie miejsca w tym naszym mieście gdzie są fajnie wyposażone place zabaw dla dzieci w różnym przedziale wiekowym, od maluszka po ucznia ;-) Piszcie gdzie takie place się znajdują, żeby inne mamusie z różnych zakątków Łodzi wiedziały gdzie warto iść na spacer ze swoimi pociechami.


Ja ostatnio poszukuje placu zabaw z huśtawką przystosowaną do malutkich dzieci (takich około roczku), a wszędzie trafiam na takie bez oparcia i zabezpieczenia z przodu. Mamusie z Bałut, a zwłaszcza tej części bliżej Zgierza wiecie gdzie mogę taką huśtawkę znaleźć?
U mnie na osiedlu na placu zabaw są dwie huśtawki przystosowane dla takich mniejszych dzieci ten plac zabaw jest obok przedszkola nr.120 przy ulicu Łanowej.Jedna tez jest na małym placu zabaw przy kościele ojców klaratynów na Teofilowie

Witajcie,mam 25lat i jestem mama 10miesiecznej Julki.Mieszkam na Teofilowie. Chetnie poznam mamy,ktore (tak jak ja) maja dosc samotnych spacerow dookola bloku. Razem zawsze razniej :)
Zapraszam :)
Hej
Ja jestem z Teofilowa tyle że mam już duże panienki no ale do wpólnych rozmów jestem chętna.We wrześniu zostanę po raz trzeci mamą więc i spacerki będą z wózieim później.A z której części Teofilowa jesteś?Ja mieszkam zaraz przy szkole 182 i obok Orlika i ogródka Jordanowskiwgo.
 
reklama
Do góry