reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na sygnale!!! wątek alarmowy BEZ KOMENTARZY

reklama
Od Angie:

"Dziś o 9:50 przyszła na świat Wiktoria. Poród cc, waga 3870 wzrost 54cm. Cc dlatego, że brak rozwarcia i zielone wody, okazało się jeszcze, że głowa wysoko i owinięta szyjka pępowiną. Cóż miałam dobre chęci ;-) pkt 10 pozdrawiam ciotki z bb"
 
Od Angie:

"Hej dziś już lepiej, zjadłam pyyyszny kleik :) malutka nie złapała bakterii więc w poniedziałek nas wypiszą ;) sama jestem w apartamencie więc nawet nie mam się do kogo odezwać :( na szczęście M. zaraz przyjedzie ;) Pozdrawiamy wszystkie mamusie z bb"
 
reklama
Kasia:

O ja pierdziu, dopiero dorwałam tel. Basia urodzona po długim porodzie (o 3:45 odeszły mi wody) o o 15:45 :-) waga 3840g i 59 cm, 10pkt :-) pocyckała po chwili, śpi zadowolona z pełnym brzusiem. Idąc do łazienki zemdlałam, ale na rysia, to basie mi zabrały, jestem cholernie zmęczona, ale szczęśliwa :)))
 
Do góry