reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NAJŚMIESZNIEJSZE I NAJDZIWNIEJSZE ZACHCIANKI W CIĄŻY

Aniołkku gratulacje :):):)
Dziewczyny mi wczoraj po raz pierwszy odbiło z zachciankami :)
Mąż wieczorem naopowiadał mi, że zrobi grzanki noooo ale ponieważ był nuuuudny mecz więc zasnęłam i nici z grzanek :( O 3.20 w nocy obudziła mnie potworna ochota na te grzanki więc budze go i męcze,że co z moimi grzankami....oczywiście nie dało się spiocha dobudzic więc o 4 nad ranem piekarnik w ruch i robiłam sobie pycha jedzonko :):) Dzisiaj odsypiałam to nocne podjadanie do 10 hi hi hi :):) Wiem,że jakbym ich nie zjadła nie udałoby mi się zasnąć za nic w świecie :)
Dziewczyny trzymajcie się i pozdrowionka dla Waszych brzuszków :)
 
reklama
No Puma gratulacje :)
ja jak narazie nie liczac nieszczesnych wuzetek nie mam za bardzo zachcianek w zasadzie jak jestem w jakims supermarkecie albo ogladam reklamy to wszystkiego mi sie chce ale jak co do czego to nie za bardzo wczoraj wieczorem zjadlam paczke prazynek a najdziwniejsze to to ze ja przed ciaza nie nawidzilam prazynek jak moj maz i Oskar otwierali a ja poczulam zapach to juz mnie krecilo :) a teraz prosze maz sobie otworzyl a anunia mu zjadla :)
 
Ja wczoraj miałam ogromną ochotę na zapiekankę ziemniaczana buszowałam i znalazłam przepis na zapiekankę z ziemniaczkami,porami, cukinią i serkiem
pomimo że w Gdańsku był upał to musiałam nagrzac piekarnik i zrobic sobie zapiekanke (wczesniej jadac do sklepu po warzywak) zapiekanka była
pyszna a temperatura w domku baaardzo wysoka :D
 
Wczoraj miałam straszną ochotę na hamburgera. Nie ma to jak zdrowa dieta w ciąży co?  ;D No ale w końcu raz nie zawsze.

Poza tym wcinam winogrona w ogromnych ilościach i surową paprykę.

A ostatnio mnie wzięło na sałatkę warzywną , no i dzisiaj mnie czeka wielkie krojenie , a potem ...... mniam ,mniam  :laugh:
 
Fajnie sie czyta takie wypowiedzi!
Ja jak głupia zajadam sie jabłkami - straszne ilosci!!!( i chyba wąłsnie dlatego mówią ze bede miała córke :p) Ale najgłupszą zachcianka jest zawsze ochota na hot-doga jak tankujemy na stat oil -az mi slina zawsze leci!Nie wazne czy jadłąm czy nie :) Ostatnoi mąż na mnie patrzył dziwnie jak ajdłam paluszki słone i zagryzałam je czekoladą gorzka - mówię wam!!!Pysznosci!!!
 
hihi, ja co prawda z marcowych, ale tak tu sobie przypadkiem wpadlam. Dla mnie paluszki z czekolada to ulubiony smakolyk od dziecinstwa:)
 
reklama
Wczoraj w sklepie naszla mnie niesamowita okazja na mambe kupilam cale opakowanie i juz prawie nic nie zostalo.Pozdrtawiam buziaki
 
Do góry