reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzidziulki(zdjecia USG)

koral sliczne zdjatko :)super masz ze twoj gin ma drukarke bedziesz miala swietne pamietaki moj niestety nie ma i bede musia gdzieś sie rpzejechać i zrobic i co jakiś czas sobie jezdzić :) a ile cm ma twoje malenstwo ?? w 16 tyg ?? bo moje 9,5 i osobiscie myslalam ze bedzie troszke wieksze :) buziaczki :*:
 
reklama
mloda mamusiu nie mam pojecia ile dzidzius ma centymetrow.
mialam tylko takie szybkie usg - gin sie patrzyla tylko czy serce bije.a poza tym ciezko by bylo zmierzyc bo to bylo usg dopochwowe i nie widac bylo calej dzidzi bo juz jest za duza.
podam ci wczesniejsze wymiary:tak:
6 t + 4 d -7 mm
8 t + 4 d -25mm
12t+4d-7.5 cm
 
Witajcie kwietniowe mamusie:-) wklejam tez fotke naszego malenstwa, jest to juz drugie zdjecie zrobione w 12 tygodniu bo pierwsze bylo robione w 8 i praktycznie nic na nim nie widac mialam podobnie jak u Wiki tzn lekarka nie byla pewna czy to jest ciaza czy nie bo bardzo male bylo jajeczko ale teraz szybko rosnie ma juz 12 cm i bardzo lubi ssac paluszka co mozecie same zobaczyc :-D Kurcze ciagle ma moje zdjecie za duzy rozmiar, musze cos na to poradzic wysle je nastepnym razem
 
Szmina to czekamy na zdjęcie twojego maleństwa - już niemoge się doczekać jak zobacze sobie jak ssie sobie paluszka :-D
A zdjęcie pomniejszyć możesz w Paincie (tam jest u góry opcja OBRAZ i tam sobie wejdź a potem naciśnij ROZCIĄGNIJ i dwa pierwsze 100% zmień na 50% a potem zapisz sobie zmniejszone zdjęcie w pPLIK - ZAPISZ JAKO i już masz zmniejszone zdjęcie ;-) )
 
Witam chyba udalo mi sie wsadzic fotke z USG nie zrobilam tego tak jak mi Sami podpowiedziala ale wazne ze sie udalo:-) to zdjecie bylo robione w 12 tygodniu i w systemie 2D bo mialam robiony pomiar karku i te inne badania co sa zalecane by stwierdzic a raczej wykluczyc Zespol Downa itd.Jak widzicie szyjka w porzadku dzidzia zdrowa jak ryba:happy2:
 
reklama
Do góry