reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE MAJOWE SLONECZKA!! Tu sie mozesz przywitac

Witam,
też jestem majową mamą z 2006r., moja córeczka Ola urodziła się 23 maja 2006r., :-)w ciąży zaglądałam na "BabyBoom" i forum, ale na stałe zalogowane jestem od niedawna, pozdrwiam wszystkie mamy i tatusiów z tej "kategorii wiekowej";-)
 
reklama
Ten dzień zapamiętam 27 maja urodziła się moja kochana córeczka Ania. Jestem tutaj po raz pierwszy pozdrawiam mamy majowe
 
Ostatnia edycja:
witam, mam na imie Dominika i moj synek Kubus tez urodzil sie w maju a dokladnie 28 maja 2006
pozdrawiam wszystkie majowkowe dzieciaki i ich rodzicow
 
Czesć Majówki 2006 :) witam WAs bardzo gorąco, trudno uwierzyć ze nasze pociechy mają juz 3,5 roku, własnie przejrzałam sobie watek z urodzinami - piekne...

spiesze doniesc, ze teraz dołączyłam do grona majówek 2010 :)
Antos jest z 6 maja 2006 a teraz dzidzia ma przyjsc na swiat 7 maja - mamy cela ....
 
reklama
Do góry