reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Celinka ja też mam problem z tym uciskaniem kolana. No i dodatkowo biodra i szwankują strasznie teraz, więc przewracam się średnio co 20 minut. Otstnio miałam koszmarek, bo Janek źle się czół i spał ze mna i Tomkiem i nie mogłam się przewracac jak wreszcie usnął. To była nasz wspólna 2 noc od jego narodzin, zawsze w swoim łóżeczku :-(.

Ja zastanawiam się nad ta poduchą, cho sama nie wiem jeszcze. Chetnie kupiłabym sobie kuleczki i uszyła własna poduche pod moje wymogi. Ale czasu mi strasznie brak na to.

Meczy mnie od czasu do czasu zgaga :baffled:. I mam takie napady zachcianek jak diabli, teraz na jabłka i mleko, wczoraj na mieso.
 
reklama
Mnie też ostatnio zgaga atakuje:-(niezależnie od tego co zjem-popijam ją mlekiem ale to ulga na krótko:no:A z zachcianek to chodzi za mną non-stop serek pleśniowy Turka - Camembert, mogłabym go zjadac kilogramami:sorry2:Tatusiek się na mnie drze ,że nie moge go jeść w ciąży ale on jest przecież z pasteryzowanego mleka, i tak będę go jadła!!:tak::-D
 
współczuję Wam tej zgagi dziewczyny - ja jeszcze nie miałam. mnie ostatnio łapią skurcze stóp, ale tylko nad ranem - jak się przeciągam :blink: poza tym, na razie nie mam męczących i dokuczliwych dolegliwości :tak:
 
Ja narazie raz miałam lekką zgagę. ale za to dokucza mi rwa kulszowa!! Niekiedy to wstać z łózka nie mogę..mężus mi ręke podaje!! a jeśli chodzi o zachcianki to ja takich nie mam!! niekiedy może na co słodkiego ale przed ciążą tez miałam na słodkie ochotę więc nie nowość;)) \KLAUDIO mnie też podczas spania cierpna rece.. ja spie na lewym boku i na wznak ...kręće sie czesto bo mala kopie a ja usnąć nie mogę;))
 
Ja właśnie po wizycie,...na skurcze łydek kazał mi brać magnez B6
No i okazało się że pojawiła się u mnie infekcja i dostałam globulki Clotrimazolum...
 
Mamjakty jezeli zaczynaja Ci sie skurcze to zacznij brac magnez dodatkowo (mnie poleciła stara pani aptekarka magnex 300z wit B6 - i kazała brac go wieczorem - mnie mineły...)

Co do zgagi mnie najczęsciej łapie jak juz sie połoze - czasmi mam az cofki..ble...

jak szłam rodzic Julke juz na sali porodowej prosiłam połozna zeby mi podała renie ze szlafroka bo mnie tak zgaga paliła..:) . Jak tylko Julka opuściła brzucho tak przez prawie 3 lata zgagi nie miałam.. Ale wczesniej O matko teraz tez sie niezle zapowiada:-)

Ja dzisiaj tez niewyspana.. zreszta jak zawsze Julka mało kiedy dospi w swoim łozku do rana a ja wstaje sikac , przewracam sie co chwila do tego... dzisiaj przylazła bo sie jej ogromne lizaki sniły i sie bała (efekt Jasia i małgosi na dobranoc) i tak sie pchała z jednejn maz z drugiej ze w koncu poszłam do jej wyrka ale ona ma 160 a ja 168 cm wiec tez niezbyt mi było wygodnie Teraz całe plery mi wysiadaja..
 
ja bardzo dużo magnezu biorę, bo 6 tabletek dziennie - 3x2 - mi lekarz kazał kupić asmag forte - te skurcze w sumie nie dokuczają mi jakoś za specjalnie, tak jak pisałam - tylko jak się przeciągam, czyli prostuję nogi to mnie złapie w stopach, ale szybko mijają :tak:
 
reklama
oj zgaga to koszmarna sprawa
chwilami lapie mnietak aze az mi sie plakac chce
na slabsza pomagaja migdaly ,ale jak juz lzy mi w oczach staja to renie ratuje i zgaga znika \
uff jak dobrze ze jest renie:-)


mi dokuczaja bule brzucha
chodze co 2 ,3 tygodnei na sprawdzenie ale wszystko jest oki , tylko lezec i odpoczywac wiecej radza
ale jak tu lerzec i odpoczywac, kiedy synus taki zywy heheh
mama tez nei moze sobei pozwolic na leniuchowanie
a potem brzucho boli

ostatnio troszke sie przesililam i 3 dni na lekach przeciwbolowych bylam , bo ruszac sie nie moglam
a to tylko kilka niewinnych wniesien mlodego na slizgawke i na bujawke:szok::szok:
 
Do góry