reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

U mnie zgaga na razie się nie powtórzyła i oby tak zostało jak najdłużej. Skurczów w nocy też jeszcze nie mam, chociaż przedwczoraj spałam sobie na jednym boku i jak się spróbowałam odwrócić na drugi, to w dole brzucha tak mnie zabolało, jakbym sobie jakiś mięsień nadciągnęła. Trzy razy próbowałam się odwrócić i nie dało rady przejść przez pozycję na plecach. W końcu musiałam podnieść się do pozycji siedzącej i z siedzenia położyć na drugi bok. Przy okazji prawie się popłakałam ze śmiechu, co też nie ułatwiało sprawy :-D Nie mam pojęcia, co to było.
 
reklama
Rodzinny powiedział mi tak, że te biegunki to prawdopodobnie wynik stresu (dziękuję ci kochana teściowo) i niewłaściwej diety. Odstawiłam na dobre soki i świeże owoce. Jest trochę lepiej . Za jakiś czas , mam przyjść ponownie jak się nie ustabilizuje będziemy zapobiegać farmakologicznie. I teraz nie wiem czy to ten stres czy ta biegunka ale od kilku dni strasznie mi brzuch twardnieje, to jest normalne? pamiętam że jak byłam w ciąży z córcią to też coś takiego miałam ale czy brałam coś na to to nie pamiętam.
 
Ja mam poblemy ze snem, budze sie około 2 nie spie do 6. Przez ten czas mam gonitwe mysli. zgaga naszczeście mnie omija:) a takie bóle jak Mela mam czesto jak coś zbyt gwałtownie robie, ale szybko mijają. Wynikają z tego ze macica rosnie zbyt wolno, niedaża sie rociagać.
 
Elka no-spe bierzesz?
Wspolczuje zgagi tym, ktore ja maja. Ja ja dosyc czesto mialam, ale na razie postanowila mnie opuscic.
Ja mam problem z przewracaniem sie z boku na bok na lozku. To ogromy wyczyn teraz dla mnie. Znowu jak sie przekrece z boku na plecy, to mam wrazenie, ze mnie cos ciągnie w dole brzucha, wiec wole tak nie lezec.
 
Melulu ja niestety też się tak przewracam na drugi bok, bo inaczej też mnie brzuszek boli. Przez to niestety często się wybudzam i nie mogę usnąć. A znów jak długo śpię na jednym boku to boli mnie biodro. Podkładam sobie różne jasieczki pod różne części ciała, ale w nocy tak się kręcę,że czesto znajduję je wszystkie na podłodze obok łóżka. Trzeba chyba kupić tą poduszke - węża.

Pozwolę sobie opowiedzieć Wam jedną historyjkę o wężu, nie wiem ale zawsze mi się przypomina, jak pomyślę o tej poduszce wężu, a jest okropna!!! Może jak ktoś się boi węży to niech nie czyta!!!
Pewna Pani miała w domku węż boa-dusiciela, hodowała go od małego i wąż sobie pełżał swobodnie po całym domku. Pewnego dnia stwierdziła, że z wężem coś nie tak jest bo jakoś nie chciał jeść. Gdy rano się obudziła, zobaczyła z przerażeniem, że wąż leży wyciągnięty obok niej. Zadzwoniła do weterynarza a ten kazał jej natychmiast uciekać z domu, mówiąć : "wąż Panią mierzy"!!!
Bosze chciał ją zjeść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Co za kobieta, ze takiego węża po domu samego puszczala! Az mnie ciarki przeszly.

Elka mi kazali no-spe brac 3x2tabletki +3x1 magnez. Bralam tak na poczatku, a teraz no-se zmniejszylam do 2x1 tabl. Nie wiem co to za lekarz, ale ja sie z nim nie zgadzam. No-spa bardzo ladnie likwiduje takie lekkie skurcze, o wiele lepiej, niz magnez...Wg mnie powinnas brac.
 
Dzięki dziewczyny, ale chyba będę musiała się do niego wybrać. To twardnienie jest okropne, brzuch robi mi się dosłownie jak kamień aż nie mogę czasem oddychać i trzyma mnie tak ok 30 sekund:baffled:
 
reklama
Elka to może skurcze macicy, lepiej idz do lekarza. Mój mi powiedział, że "macica się stawia", tzn, pojawiają sie jakies miniskurcze, mam obserwować w razie twardnienia położyć się i odpocząć.
 
Do góry