reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Wymiary

Hej
Dziewczyny ja wam powiem szczerze, że ja juz przy tej końcówce nie patrze ani na kilogramy ani na centymetry:sorry2:mam nadzieję, że za niecały tydzień synek będzie z nami i dopiero wtedy pomyślę o mojej wadze:tak:a dokładnie o tym jak zgubić moje 21 na plusie:zawstydzona/y:
pozdrawiam:-)
 
reklama
heheh sorki napisałam,że za niezały tydzień...a chodziło mi o trzy tygodnie..bo tyle jeszcze do terminu:-)....ups a moze coś sobie wykrakałam hehe:tak:
 
:eek: a ja nie wiem co sie dzieje z tonami jedzenia, które pochłaniam, bo przytyłam 10 kilo (licząc od -2 kilo, które schudłam przez pierwsze 2,5 miesiąca), do końca ósmego miesiąca.Mam 173 cm wzrostu.Poza brzuchem nigdzie mi nie przybyło, a na twarzy i rękach nawet ubyło.
Od kilku dni Mała mnie budzi ok. 6 rano i wstaje, robię sobie jakieś nieduże śniadanko (chlebek z nutelką jest najlepszy) i idę spać dalej. Dopiero jak wstaje około 9 - 10 godziny, jem drugie, te prawdziwe śniadanie.
Cieszę się, że Mała jest zdrowa i duża, bo inaczej bym się martwiła.

Ważne, żeby dzieciaczki były zdrowe, jak będziemy karmić piersią a potem troche pobiegamy przy naszych szkrabach to szybko schudniemy:-)
 
Do góry