reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

reklama
Kamlotka- mam ten sam problem. Liczyłam na to, ze wykorzystam pomysł Ewy i kupie gotowy lukier dr Quetker. Ale obeszłam całe miasto i znalazłam tylko rózowy:sorry2:
 
Wklejam po dwa zdjęcia. Jedno z lampą a drugie bez. Na tych bez beble są za ciemne, a na tym z lampą za pomarańczowe, więc kolorku nie oddają.
Zdjęcia robione na szybko, jeszcze nawet nie przetarłam z kurzu.

Ogolnie jestem bardzo zadowolona :tak: Tylko niestety blat z tej dużej komody będzie musiał nam wymienić. Troszkę źle przykleił fornir na brzegi i wyszły małe "buły". Próbował to jeszcze na miejscu rozprasować żelazkiem, no ale lakier mu się zaczął topić a buły dalej są :baffled: Na szczęście na pierwszy rzut oka nie widać. Przy sztucznym świetle w ogóle, więc wytrzymamy, dopóki nie przygotuje nowego.
 

Załączniki

  • DSC09607.jpg
    DSC09607.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 74
  • DSC09609.jpg
    DSC09609.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 68
  • DSC09608.jpg
    DSC09608.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 69
  • DSC09606.jpg
    DSC09606.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 71
  • DSC09605.jpg
    DSC09605.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 72
  • DSC09610.jpg
    DSC09610.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 72
Ewo fajne te mebelki :-) a ta komoda wygląda na bardzo pakowną, pewnie dużo będziesz mogła w nią schować, co??
 
Myślę o ozdobach na święta. Czy robić karteczki dla rodziny czy może jakieś małe baranki np. z masy solnej na patyku? Poniżej wklejam linki, na które zwróciłam uwagę.

Baranek Wielkanoc Ozdoba masa solna rękodzieło
Hula-Hop imprezy dla dzieci Dla firm <- baranki z masy solnej
MASA SOLNA - OZDOBY WIELKANOCNE NA PATYCZKU - Kura Domowa <- Baranek z nogami na sznurkach
http://wodzislawpp6.edupage.org/files/wielkanocny_zajac_a94.jpg <- takie zające na pewno zrobię z Tomkiem z jajek po niespodziankach z KinderJajek.
 
reklama
Ewa mi podobają się figurki na patyku, trzeci link. Ja znalazłam jeszcze coś takiego Ręcznie robione pisanki. W niedzielę też przeglądałąm różne strony z ozdobami i widziałam fajnego baranka do powieszenia, wełenkę miał z masy solnej którą przeciskało się przez praskę do czosnku ale linka nie mogę znalezc

A macie jakiś przepis na dobrą masę solną? I jakimi farbami malujecie takie wyroby? I co zrobić żeby błyszczały? Bo jak dobrze pamiętam to chyba aniołki Dmuchawca tak ładnie się świeciły, chyba je czymś pryskała?

znalazłam baranka http://www.google.pl/imgres?imgurl=...&tbm=isch&prmd=ivns&ei=MS-kTfXsH83o4Ablv-GDCg
 
Ostatnia edycja:
Do góry