reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

reklama
Tort robiłam jednak dzisiaj. Najgorzej było z obłożeniem, wałkowałam kilka razy, bo albo się przyklejało, albo rwało, zostało sporo nadto masy, a zrobiłam tak że zanim zaczęłam dodawać cukier puder to podzieliłam płyn na trzy części, dodałam barwniki i dodawałam wtedy cukier
Jak na pierwszy raz może być? :sorry2:
 

Załączniki

  • DSCN0201.jpg
    DSCN0201.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 104
  • DSCN0200.jpg
    DSCN0200.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 95
  • DSCN0198.jpg
    DSCN0198.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 89
Dzięki Dziewczyny, Małej też się podobał :-) Przechowywałam go w lodówce u sąsiadki, była przekonana że jest z cukierni :-D
 
reklama
a ja postanowiłam zrobić tort ELMO, biszkopt upiekę sama, w środku śmietana plus owoce, dżem własnej roboty, na wierzch krem z torebki niestety bo nie mam dobrego przepisu na krem, będzie z barwnikiem w proszku. Wczoraj na allegro kupiłam pomaranczowy i czerwony i będziemy działać.
 
Do góry