reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nawracaja się gorączka od roku u dwulatka

Edyta1244

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Marzec 2021
Postów
38
Witam, gdy synek miał roczek zaczął aż do teraz a we wrześniu kończy dwa latka prawie co miesiąc gorączkować. Tak 3 doby i ta gorączka mija bez innych objaw aż do teraz bo już drugi raz mamy stwierdzone zapalenie gardła, oczywiście jak pytam dlaczego tak często gorączkuje to nie dostaje konkretnej odpowiedź bo może ząbki, może jakieś 3 dniówki. Tylko z tego co gdzieś czytałam przy ząbkach nie jest ta tem tak wysoka a on przeważnie ma tak do 39 i co 3-4 godziny powraca. Już nie wiem czy zrobić jakieś szczegółowe badania bo widzę że tak się męczy zawsze jak tylko zaczyna mieć? Poproszę o jakąś radę
 
reklama
Zajrzyj mu do buzi, sprawdź czy ma afty. Poczytaj o zespole PFAPA. Mam w rodzinie dziecko z tą chorobą, jest pod opieką immunologa. Niestety często ta choroba nie jest rozpoznawana i dzieci są niepotrzebnie faszerowane lekami na zapalenie gardła, anginę, czasem dostają antybiotyki, a zupełnie niepotrzebnie. Nie wiem czy u Was to akurat to, ale warto sprawdzić, zawsze to jakiś trop.
 
Do góry