reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowle mało je

Ciesz sie tym stanem, czerp wkoncu radosc z malutkiej i spokojnie poczekajcie jak bedzie. Jak juz pisalam, liczbami i wykresami sie tak nie sugeruj, nie wszystkie dzieci piją mleko wedlug tabelek na puszkach. Znam i glodomorki ktore na dwa miesiace wciagaly 150ml i takie jak np moja corka, ktora pod moja nieobecnosc przy kp, wypijala 50-90ml do pol roku.
Wyjdziecie na prostą :) zdrowka zycze
I znów mamy kompletna odmowę jedzenia, krzyk, wypinanie się na sama próbę karmienia 😕 zjada tylko na śpiąco albo z suszarka…zauważyłam ze za każdym razem po zmianie mleka je ładnie przez tydzień a potem to samo, czy niemowlę może nudzić się mlekiem? Przecież nie mogę dawać co tydzień innego
 
reklama
I znów mamy kompletna odmowę jedzenia, krzyk, wypinanie się na sama próbę karmienia 😕 zjada tylko na śpiąco albo z suszarka…zauważyłam ze za każdym razem po zmianie mleka je ładnie przez tydzień a potem to samo, czy niemowlę może nudzić się mlekiem? Przecież nie mogę dawać co tydzień innego
A czemu nie możesz dawać co tydzień innego? Akurat, skończy Ci się jedno, to następne kupujesz. Zanim wrócisz do pierwszego, to niemowlak zapomni i znów będzie jadł.
 
nie powinno się często i raptownie zmieniać mleka, bo układ pokarmowy niemowlaka do roku jest niedojrzały i można narobić więcej szkody niż pożytku.
Nie wiedziałam. Słyszałam tylko, że jak się karmi piersią, to smak mleka się lekko zmienia, to jakoś uznałam, że z modyfikowanym dzieci mogą chcieć podobnie. Myślałam, że wszystkie te mleka mniej więcej takie same są.
Już nic nie mówię, bo butelką nigdy nie karmiłam.
 
Nie wiedziałam. Słyszałam tylko, że jak się karmi piersią, to smak mleka się lekko zmienia, to jakoś uznałam, że z modyfikowanym dzieci mogą chcieć podobnie. Myślałam, że wszystkie te mleka mniej więcej takie same są.
Już nic nie mówię, bo butelką nigdy nie karmiłam.
No właśnie z uwagi na to ze nie powinno się zmieniać zbyt często plus każda zmiana mleka wiązała się u nas z atrakcjami typu ból brzucha, brzydkie kupki, wymioty dopiero na nutramigen jest Ok ale co z tego jak mała znowu go nie chce
 
No właśnie z uwagi na to ze nie powinno się zmieniać zbyt często plus każda zmiana mleka wiązała się u nas z atrakcjami typu ból brzucha, brzydkie kupki, wymioty dopiero na nutramigen jest Ok ale co z tego jak mała znowu go nie chce
a może kup inną butelkę i smoczek? Dajesz probiotyk do mleka?
 
a może kup inną butelkę i smoczek? Dajesz probiotyk do mleka?
Przeszliśmy kilka butelek i smoczków lovi, avent, canpol różne rozmiary smoczków teraz 1+ avent. Probiotyk daje raz dziennie asecurin 5 kropli. Do mleka daje delicol ale w sumie nie wiem czy on coś daje mam wrażenie ze boli ja mniej brzuszek po jedzeniu ale może to przypadek. A jak bardzo boli to Lefax bo espumisan nic nie dał
 
A może to kołki albo problemy z brzuszkiem? Bo trochę tych kropelkow na układ pokarmowy stosujecie. U nas kołki zdarzało się to sporadycznie ale wtedy też nie było mowy o jedzeniu i brzuszek miał napięty i twardy...moze jednak skonsultować to z lekarzem?
 
A może to kołki albo problemy z brzuszkiem? Bo trochę tych kropelkow na układ pokarmowy stosujecie. U nas kołki zdarzało się to sporadycznie ale wtedy też nie było mowy o jedzeniu i brzuszek miał napięty i twardy...moze jednak skonsultować to z lekarzem?
Byla konsultacja z 2 pediatrami to podejrzewali nietolerancję laktozy najpierw kazali zmienić mleko na Bebilon a jak nie pomoże to na Nutramigen ale Nutramigenu tez już nie chce
 
reklama
Dziewczyny mała od wczoraj 22:00 nic nie zjadła kompletnie krzywila się przy butli z Nitramigenem i płakała z głodu zaryzykowałam zrobiłam Bebiko jej pierwsze mleko zjadła 130 ml i po 4 godz 150 ml… nie wiem zobaczymy. Bebiko zmieniliśmy jej bo tez je odrzuciła jak miała 3 tyg
 
Do góry