reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

o badanich hormonalnych dla starających się...

Witam.
Leczyliśmy się (moje wyniki na razie nie zmiennie bdb) od 3-4 lat .Partnerka miała leczoną laparoskopowo endometriozę (2 razy)... gdzie bym nie szukał to ww. wynik są jak . 2 x robiliśmy inseminację.
Postanowiliśmy spróbować in vitro i na badaniach wyszła masakra.
Moja partnerka dostała dziś wyniki które brzmią jak wyrok. FSH 36! AMH <0,14 . (Wiek 34) . Czy ktokolwiek słyszał o takich wynikach w wieku 34 lat. To jest jak menopauza... Proszę o jakieś opinie czy cokolwiek może nam jeszcze pomóc?. Jestem wściekły że lekarz który nas 2 lata prowadził nigdy nie zlecił badań na FSH AMH. Jesteśmy załamani .
 
reklama
mi właśnie z badań nic specjalnego nie wyszło, ze niby wszystko ok, ale i tak zaczęłam pić zioła na owulacje bo miałam problem z i wybarała Regularne Cykle i już zauważyłam rózniće, więc wierzę że pomogą, w końcy coś trzeba robić a skoro mogę to czemu nie
 
I jak ten inofem działa na twoją znajomą? Ja też go piję od jakiegoś czasu a niedługo idę na badania by sprawdzić hormony. Poza tym mam problemy z tarczycą i cukrzycę. Trochę tych chorób się nazbierało ale wierzę, że uda mi się zajść w ciążę. Znam sporo kobiet chorych na PCO które mają dzieci także nie tracę nadziei.
 
Witam wszytskich:) mam oto taki problem z wynikami jeszcze czekam na jedno badanie dlatego wizyta u gina za troche ale ciekawosc mnie zzera czy ktos mogłby moze cos powiedziec o moich wynikach byłabym wdzieczna :)
TSH 3,12 uU/ml
FT4 18,72 pmol/l
FT3 5,09 pmol/l
Estradiol 29,06 pg/ml
FSH 4.06U/l
LH 7.64 mlU/ml
prolaktyna 517uU/ml
AMH 7.3 ng/ml
Badania robiłam oczywiscie w 3 dniu cyklu :) jeszcze przedemną progesteron Co o tym myslicie dziewczyny jest jakas szansa?​





Dodaj na bloga
 
Xvx88 - Czesc ja tylko tak tu zajrzalam I jak sie nie obrazisz to ci tylko powiem ze chyba masz niedoczynnosc tarczycy. Wiem ze wyniki masz w Normie (4,2) ale to zalezy od wieku I np Tego ze sie starasz?
Wiec TSH - powinno byc ok 1. Ja mam 1.3 I jest ok. A na tarczyca juz chwile sie lecze. A prolaktyne robilas z tabletka?
Pozdrawiam!
 
Cześć :happy:
Jestem w trakcie procedury.
Zmieniłam klinikę, lekarza i sposób leczenia. Został mi Puregon 600 - może ktoś potrzebuje? Info prywatnie, zapraszam.
 
reklama
Do góry