reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :)

reklama
Zauważyłam, że obniżył mi się brzuch (mam go już na kolanach), do tego od kilku dni bolą mnie plecy i dół brzucha. Nie mówię już o biodrach, bo te bolą mnie od grudnia :eek: . No i zaczęłam miewać raz na dzień skurcze - mało mi oczy na wierzch nie wyjdą:confused: . Czy to znaczy, że to powoli się zaczyna, że mogę nie donosić do 8 marca?
 
Zauważyłam, że obniżył mi się brzuch (mam go już na kolanach), do tego od kilku dni bolą mnie plecy i dół brzucha. Nie mówię już o biodrach, bo te bolą mnie od grudnia :eek: . No i zaczęłam miewać raz na dzień skurcze - mało mi oczy na wierzch nie wyjdą:confused: . Czy to znaczy, że to powoli się zaczyna, że mogę nie donosić do 8 marca?
ja też mam brzuch nisko nawet nie mogę założyć nogi na noge:-D skurcze też zdażają się często:tak: wczoraj byłam u lekarza i powiedział że wszystko jest pozamykane i narazie nic się nie szykuje
 
dzisiaj znow caly dzien lezalam,ale w koncu powiedzialam sobieDOSC! i zabralam sie za odkurzanie i mycie podlog, a nie jest to takie latwe poodkurzac i pomyc prawie 90m!umeczylam sie jak nie wiem co,ale juz nie moglam patrzec na te moje floor'y!i teraz sie zabieram za tv-na dwojce POSZUKIWANA POSZUKIWANY!polecam:-D :-D :-D
 
ja też mam brzuch nisko nawet nie mogę założyć nogi na noge:-D skurcze też zdażają się często:tak: wczoraj byłam u lekarza i powiedział że wszystko jest pozamykane i narazie nic się nie szykuje
Ja też brzuch mam nisko, nogę na nogę założę, ale z wielkim trudem.. No i niewygodnie tak, więc nie zakładam ;-) A skurczy nie mam żadnych :no:
Ale za to boli mnie krocze po wczorajszym szpagacie :sick: Zwłaszcza lewa strona.. I częściej kłuje, jakby mały mocniej naciskał w dół.. A już o schylaniu mogę zapomnieć :no: Wtedy kłuje mnie podwójnie mocno..
Jak chwilę poleżę, czy posiedzę w jednej pozycji to potem wstać nie mogę, nie mówiąc o normalnym chodzeniu :eek:
 
a coz tu taka cisz?
czyzbyscie wszystkie pojechaly rodzic????????????????????:-D
 
ale wiecie co?
ja jeszcze troszkę mam do terminu a z tą nogą na nogę to też mam problem :baffled:

chyba nadszedł już ten czas gdzie moge powiedzieć, że jestem już zmęczona ciążą
już chce być po :tak:
ale niech synek jeszcze siedzi
jutro jedziemy oglądać chaty, jak sie zdecydujemy to będzie Bosko !
bo nerwowo nie wyrobie :baffled:
 
reklama
Do góry