reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i dolegliwosci

czesc dziewczyny , mikolaj przyniosl mi ciekawy prezent dzisiaj , po raz pierwszy mnie zemdlilo i tak na powaznie , pasta do zebow to chyba od dzisiaj moj wrog , az nie moglam zjesc sniadanka , no ladnie , zobaczymy co dalej ;)
 
reklama
U mnie mdlosci i wymioty tez sie dopiero rozkrecaja rano bywa potwornie , nic nie moge zjesc bo wymiotuje,wieczorem tez mnie dopadaja. Ale teraz mam chyba wieksze zmartwienie- w sobote mialam jednorazowe plamienie (brazowe) pojechalam do szpitala i po badaniu (takim zwyklym ginekologicznym) lekarz powiedzial ,ze macica jest prawidlowej wielkosci i nie ma krwawienia ale zeby zglosic sie do lekarza w poniedzialek.Cala sobote i niedziele sie oszczedzalam i plamienie juz sie nie pojawilo.Rano w poniedzialek dzwonilam do lekarza i polozna mi powiedziala ,ze to nic groznego i moge poczekac od srody spokojnie.Wiec czekam. Dzisiaj rano niestety znowu jakies malusienkie plamienie bylo tez brazowe i dosc jasne. Nie wiem juz sama co o tym myslec ::) :( slyszlyscie moze o takich plamieniach?
 
aneczkak przedewszystkim spokoj, slyszalam ze plamienia moga sie zdarzyc i wcale nie musi to byc cos niepokojacego , doczekaj do jutra i idz do lekarza , a wszystko sie wyjasni i napewno wszystko bedzie dobrze , trzymam kciuki :)
 
Dzieki za pocieszenie :) Myslalam ,ze bedzie wszystko bez problemow i bez przykrych dolegliwosci a tu ciagle jakies stresy a to toxo a to plamienia no i te potworne mdlosci ::) ;) :laugh: nie jest az tak rozowo ale wazne tylko zeby bylo wszystko dobrze z dzidzia
 
Aneczka!!!
nie lekcewaz zadnego krwawienia, mysle, ze jak najszybciej powinnas udac sie do gina, chocby dla wlasnego spokoju, zebys wiedziala, ze wszystko jest w porzadku!

sciskam mocno:*
 
silunia pisze:
Mathusiu bo jak narazie to musze spogladac na test i powtazac sobie ....tak udalo sie , bedziesz mama  ;D
silunia przyznam się, że też mam podobne myśli, bo też nie mam mdłości, które chyba utarły się jako nieodłączny towarzysz ciąży  ;)
już się nie mogę doczekać, bo równo za tydzień idziemy pierwszy raz na usg, a jak zobaczę maluszka to już nie będzie najmniejszych wątpliwości  ;D ;D ;D
 
Aneczka nie zamartwiaj się i wybierz się do gina ja mam takie plamienia od samego początku
prawie i dostaję zastrzyki i muszę leżeć na szczęście od dwóch dni mam spokój w piątek znowu idę na kontrolę
trzymaj się cieplutko
 
reklama
Aneczkak , kamilka powodzenia i duzo zdrowka zycze dla was i waszych kruszynek :)
My na nastepne usg idziemy zaraz po swietach i wtedy powinno byc juz widac serdeszko :)
 
Do góry