reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzam się- co na śniadanie, obiad itd?

Ogólne informacje to 4-5 posiłków co 3-4 godz. I ostatni posiłek ok 2 godz przed snem postarać się.
Posiłki zbilansowane pod względem kalorycznym. proporcjonalne pod względem białka tłuszcze węglowodanów. Według instytutu zdrowia i żywienia to 20–30 % białka 50–65 % węglowodanów 15–25 % tłuszczów.




Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja lubię inspirować się przepisami Ogródka dziadunia, mają oni przepisy i już podane do nich produkty jakie mają. Zamawiam średnio 2 razy w miesiącu i mam na cały miesiąc gotowania smacznych i zdrowych obiadów.
 
Ja bardzo często spotykam się z tym, że na śniadanie w różnego typu dietach są podane albo kanapki na razowym pieczywie albo serek biały z warzywami albo omlety albo owsianki na ciepło albo na zimno albo gotowane jajka. To chyba taka podstawa. Co do obiadów, to różnie to bywa w zależności o zapotrzebowania konkretnej osoby i od jej preferencji żywieniowych. Z tym już lepiej udać się do specjalisty, on będzie wiedział, jak rozpisać poszczególne posiłki tak, żeby niczego organizmowi nie brakowało.
 
U mnie na śniadania najlepiej sprawdzają się wszelkiego typu owsianki, jaglanki, mleko/jogurt z domową granolą, wytrawne gofry, choć nie są one zbyt fit, ale od czasu do czasu można sobie na to pozwolić
 
reklama
Do góry