reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

doszedł :-D:happy::-)
Coprawda nie wyglądam jak Pani prezentująca strój na stronie allegro ale też okropnie jakoś nie jest. No poza tym że splaszcza mnie calkowicie - hehe...

Magda, a który to Ci się rozłozył ? Młody czy Stary?
 
reklama
Liwuś - młodszy gorączkuje... dlatego basen pod znakiem zapytania narazie... prócz gorączki nic mu niejest - a ściślej niebyło do południa (wtedy rozmawiałyśmy). I podejrzenia padły na ząbki. Więc czekamy:-) i trzymam kciuki żeby to były ząbki.
a ja niestety stroju do poniedziałku niedostane....
 
w poniedziałek nadal się nie wybieram. Mam @ to raz. Dwa podałam małemu( Antoś) lek bo nie będę siedziała jak ma 39 stopni..czekam wszystko się okaże..
 
kochane...my bylismy wczoraj na basenie w dobrym....cholerka niestety dopiero na basneie mój d przypomniał sobie ze nie wziął aparatu..ale maks byl zachwycony...a najbardziej spodobało mu sie jacuzzi :-D tak cieplutko fajnie ze az ziewac zaczął..a później w szatni zaczął tak sie wydzierac aż mi głupio było-ale zmęczony był i lulu chciał....
a mój D podsłuchal jak czekał na korytarzu jak wyszły 2 kobiety w podeszłym wieku i jedna do drugiej:
jak mozna z takim maluszkiem na basen,co ta matka sobie wyobrazała....normalnie parschnęłam smiechem hahaha :-D:-D:-D
kochane mam nadzieje ze wam dzieciaczki szybko wyzdrowieją
aa Liwus..pociesze cię..mi tez przyszedl strój z allegro i wyglądam w nim tragicznie...ale mam przynajmniej motywacje zeby schudnąć haha ciekawe czy wystarczającą...
 
Witam, mam na imię Magda, mam 22 lata i 9 miesięcznego synka-Kacperka.:-)
Mieszkam na Osiedlu Mazurskim i szukam mamy z tamtych okolic, aby pojsc razem na spacer z dzieciaczkami,a przy okazji troche pogadac. zainteresowane kobietki prosze o kontakt, oto moj numer gg: 8391036.
 
Witam, mam na imię Magda, mam 22 lata i 9 miesięcznego synka-Kacperka.:biggrin2:
Mieszkam na Osiedlu Mazurskim i szukam mamy z tamtych okolic, aby pojsc razem na spacer z dzieciaczkami,a przy okazji troche pogadac. zainteresowane kobietki prosze o kontakt, oto moj numer gg: 8391036.
 
witajcie kochane!!!

co tam słychać u Was??
w czwartek kawcia u mnie??
Witaj Sweetm!! Ja mieszkam na Pieczewie, czyli zdeczka dalej:sorry2:
Ja też mam ambitne plany schudnąc, ale ja na razie to są plany:-p jakoś brak mi weny:crazy:
 
Witaj sweetmk22!
Ja mieszkam w centrum przy paru Kucocińskiego także w sumie niedaleko Ciebie więc z chęcia się wybiorę z Tobą na spacer jeśli będziesz miała ochotę...
Pozdrawiam!

Tosika - kawusia obowiązkowa pod warunkiem że mi benzyny po drodze nie zabraknie :-D Chyba że zrobie sobie "mały"spacerek ... ale chyba po drodze bym umarła :happy:
 
Liwus ja też mieszkam przy parku kusocińskiego więc jak już dojdę do siebie to się z chęcią umówię na spacerek.

A co u mnie- od 2 dni nie plamię :tak:, no i rzygam też już trochę mniej, chociaż mnie muli jeszcze:baffled:. Ale może już jakoś wyjdę na prostą. Jutro mam usg to zobaczymy jak tam fasolka rośnie. Sądząc po wielkości brzucha to powinnam być już w jakimś 5 miesiącu, hehe. JAkiś rozciągliwy się zrobił po poprzedniej ciąży.
 
reklama
Do góry