reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

Iza ,
nie Majewska tylko Majewicz - bo pewnie o nią Ci chodzi.
Długie kolejki świadczą o tym że jest dobrym specjalistą. Chodzę do niej od lat i jestem bardzo zadowolona. Prowadziła mi ciązę. Jest miła , delikatna , wszystko tłumaczy, ja jestem zadowolona. Ma opinię dobrego lekarza. I jakbym miała polecać to poleciłabym właśnie ją. A u kilku ginekologów w Olsztynie byłam.
 
reklama
Masz rację, to Majewicz.

Ja zniechęciłam się do niej. Planując ciążę chciałam zrobić badanie na toxo (ponieważ moja poprzednia gin z Wrocławia wypisała mi taka kartkę co mam zrobić). Majewicz powiedziałą, że mam nie robić, bo to badanie robi się dopiero jak zajdzie się w ciążę. Szkoda, że podeszłam do tego bezkrytycznie.
Zaszłam w ciążę. Lekarz zlecił mi badanie na toxo. IgG wyszedł pozytywny, zlecił mi IgM - dzięki Bogu wyszedł negatywny. Ale czas oczekiwania na wynik IgM to był koszmar. A tak gdyby zleciła mi zrobienbie tego badania przed zajściem w ciąże, to bym wiedziała, że byłam kiedyś chora i tyle. A tak, aż teraz serce mi wali jak o tym myśle!!!
 
Ale wiesz jak chciałaś zrobić badanie na toxo i miałaś napisane szczególy tzn.że ma to byc IgM to trzeba było pójśc do laboratorium i zrobić , zapłaciłabyś za to i już .
Ja jak robiłam to pani w laboratorium nawet się mnie zapytała bo nie było zaznaczone jakie to jej sama powiedziałam i już. Natoamist moja koleżanka przez całą ciąze płaciła za badania więc za toxo też.
A Majewicz zapewne dlatego Cię nie skierowała bo badania na toxo się robi jak jest prawdopodobieństwo że jesteś już w ciąży lub jesteś w ciąży a wcześniej miałaś styczność ze zwierzętami itp.

Najważniejsze żebyś ufała swojemu lekarzowi prowadzącemu a to co przechodziłaś z Majewicz to już nie ma znaczenia.
Dbaj o siebie i fasolkę.
Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny :-)

Witam w piękny, słoneczny poniedziałek. Już nawet u nas krzewy listki puszczają. Tak mnie kusi, żeby kwiatkami obsadzić balkon...
Miłego tygodnia
 
Izaa polecam hurtownie Maluszek na ul.wyszyńskiego, pod kościołem, znajdziesz tam wszystko dla dzidziusia, kobitki które tam pracują są przemiłe i w każdej sprawie doradzą i pomogą, ja tam wszystkie zakupy zrobiłam dla Lenki, no i niezastąpione jest allegro!
Co do ginekologa ja polecam Malarkiewicza, super podejście do pacjentki, dużo czasu poświęca ciężarnej, odpowie na każde pytanie, do tego pani Iwonka- połozna, świetna babka!
Ja rodziłam w jego klinice w lipcu, też nie płaciłam za poród, jednak nie wiem czy to dlatego że do niego chodziłam całą ciąże, jestem bardzo zadowolona, może warunki niespecjalne, z racji takiej,że to stary szpital ale atmosfera nadrabia wszystko, troskliwe i miłe położne, no i te osobne pokoje, bałam się przewijać niunie, połozna ze spokojem mi wszystko pokazała, nauczył kąpać,w nocy przychodziła na każde zaufanie, ogólnie ok! typowo domowa atmosfera, mężowie nawet na noc zostawali :)
Izaa nie przejmuj się ja też była przerażona a daje radę i powiem szczerze, że nawet nieźle mi to wychodzi!
pozdrawiam
 
Iza_kam wielkie dzięki za informacje. Wiem, gdzie jest ta hurtownia. W niedziele, jak byłam w kościele (udało mi się ustać 40 minut - cud!!!) to zaparkowałam własnie pod ich reklamą. Dobrze wiedzieć, że to dobre miejsce.(do parkowania też :rofl2:) Poczekam do czasu, aż lekarz powie mi jaka jest płeć dziecka i zacznę zakupowe szaleństwo :-)

Zdrowych i wesołych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie. Dbajcie o siebie i swoje maleństwa.
(Do mnie przyjeżdża mamuzia - huuuura :-))
 
Ja robiłam głownie zakupu przez allegro bo jednak nawet z przesyłką wyszło taniej.
Natoamist pojedyńcze rzeczy czy wózek kupiłam w BOBASIE ( znajduje się on w Gracji ) . Jakoś lepiej odebrałam ten sklep niż Maluszka.
Fajny i dobry sklep jest podobno na Nagórkach koło Hermesu to jest Hurtownia zabawek i odzieży czy jakoś tak .
 
Pozdrawiam z centralnej Polski - właśnie jestem u mamusi na wakacjach. No gdyby nie to rzyganie to naprawdę bym się czuła jak na wczasach. :tak: No ale zaczynam juz 14 tydzień więc może mlości sie w końcu uspokoją. Brzucho mam już jak piłkę - może to po tych hormonach tak szybko tyję.

Ja zakupy robilam w bobasie. Ale i tak większość rzeczy zakupiła babcia- czytaj moja mama, ktora wpadła w szał zakupowy, więc np. ciuchów to prawie żadnych nie kupuję. No może czasem w h&m , bo tam są cudne bobasowe ubranka.
 
To jeszcze poproszę dokładniejsze namiary, gdzie znajduje się bobas :-)
W hurtowni na Nagórkach byłam (jeżeli mowa o tej między Medykiem a kościołem - nadal nie znam nazw ulic ;p). Rewelacji nie ma i wygląda tak ... hmm nieciekawie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na Nagórkach hurtownia jest jak idzie się od reala w górę to pierwsza ulica w lewo - Wańkowicza i jest tam sklep Hermes a za nim dyskoteka laguna i Hurtownia odziezy i zabawek Świat Zabawek jest z tyłu za dyskoteką. Super ogromny wybór. Polskie firmy odzieżowe typu Sofija. Jak dla mnie rewelka
 
Do góry