reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

myślę że najtaniej będzie na rynku bo w sklepach ceny są kosmiczne :tak: przy "zatorzance" na rynku są co najmniej 2 stoiska z piżamami
 
reklama
jak to zlikwidowany:confused: ja tam chodzę czesto- ostatni raz w zeszłym tygodniu i rynek działał wiec myślę że nadal funkcjonuje:baffled: ten przy rondzie BEMA mam na myśli:tak: może nie jest to tak duże targowisko jak przy stomilu ale jest! A że sama szukałam piżamy do porodu więc zauwazyłam że są stoiska z bielizną, szlafrokami i piżamami.
 
nie ma rynku tego koło stomilu ale ten koło ronda bema czy zatorzanki nadal funkcjonuje i ma sie niezle:-)Dziewczyny powodzenia przy porodzie szczegolnie Ty Asiu :happy:
 
No to ja się pochwalę- 25 sierpnia urodził nam się śliczny synek - Bartuś:tak::-):-):-):-) jeśli chodzi o Malarkiewicza- jeśli któraś z was w przyszłości będzie sie zastanawiała gdzie rodzic to zdecydowanie POLECAM!!!! Lepszej opieki nie mogłam sobie wymarzyć:tak:
A teraz uczę się jak być mamą dwójki brzdąców :-p jednak z jednym maluchem jest zupełnie inaczej:-D:sorry:
 
Asia gratulacje :-)

auriga7
, dzięki za namiary. Wybieram się w połowie miesiąca do Maluszka, więc od razu zahaczę o Grację. Nie będę musiała tłuc się na zatorze.
 
reklama
serdecznie polecam
TB Olsztyn - Klub Kangura

9 września 10.00-11.00 Spotkanie z doradcą laktacyjnym.
11.10– 12.00 Wprowadzenie do chust: w czym bezpiecznie i zdrowo nosić.
12.15 – 13.00 Karoliny etno-chustowanie
greetings15.gif
Jako etnograf Karolina zebrała informacje i zdjęcia o tym, że chusty były znane dawno temu. Ciekawostki o chustach dawnych i sposobach noszenia.
13.15 – 14.15 Rozmowa o chustach z uczestnictwem mam noszących.
14.30 – 15.30 Szkoła dla Rodziców – Szkoła dla Wszystkich.
15.45– 16.30 Taniec w chuście. Instruktorka Tańców w kręgu zatańczy wraz z zachustowanymi rodzicami i nauczy jak tańczyc by sprawiało to przyjemnośc mamie i dziecku.
16.45 – 17.20 ćwiczenia z dzieckiem
w tle wystawa zdjęć
w tygodniu:
poniedziałek – kino Awangarda
środa – 13.30 chustowa masa krytyczna, czyli kolorowo w mieście
czwartek – 11.00 pokolorowany Plac Zabaw
UWAGA KONKURS!
Klub Kangur w Olsztynie a w ramach Tygodnia Bliskości 2009 ogłasza konkurs fotograficzny dla Wszystkich, którzy będą w Olsztynie w czasie Tygodnia Bliskości
icon_biggrin.gif

Temat konkursu: Bądźmy blisko, nie dalej niż…
smile.gif

Konkurs trwa od dziś 05.09 – do 14.09.
Ogłoszenie wyników nastąpi 19 września podczas spotkania w ramach Tygodnia Bliskości
Proszę o przesyłanie zdjęć w dobrej rozdzielczości wraz z krótkim komentarzem do każdego zdjęcia. Jedna rodzina może wysłać maksymalnie 3 zdjęcia
icon_biggrin.gif

Zdjęcia proszę wysyłać mailem na adres: mayetschka@gazeta.pl
Zwycięskie zdjęcia wybierze obiektywne jury w składzie 5 dzieci i dwójki dorosłych
icon_mrgreen.gif

NAGRODY będą 3
I Miejsce – Rodzinna Profesjonalna Sesja Fotograficzna by Adam M.
smile.gif


II i III miejsce – nagrody niespodzianki
icon_wink.gif

Proszę aby do zdjęć dołączone były dane osobowe (imię i nazwisko) oraz zgoda na publikowanie zdjęć, bo te najładniejsze wywołamy
icon_biggrin.gif
i pokażemy w galerii KK i na forum chusty.info
 
Do góry