reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

My mleka nie pijemy już dobre pół roku...Jula sama z niego zrezygnowała...a kasze też jakiś czas temu odstawiła...zęby natomiast myjemy podobnie jak tygrysek...rano i wieczorem porządnie a w ciągu dnia to z każdą wizytą w łazience...chociaż tez jej to mycie w ciągu dnia troche przechodzi...
w nocy natomiast pije jesli pije tylko i wyłącznie wodę z butelki Kubus water
 
reklama
Olek nigdy nie używał butelek, kaszkę od początku podaje mu łyżeczką-teraz je zawsze na śniadanie. Co do ząbków, to niestety myję mu tylko raz dziennie, ale przymierzamy się do mycia porannego. Kurczę, jakoś rano z niczym nie mogę się wyrobić, ale jak sobie pomyślę, że sama bym nie umyła, to brrrrrr..... Biedne to moje dziecko ;-)
A tak przy okazji pochwalę się, że od wczoraj jestem na diecie-dostałam od koleżanki dietę na 1300 kac, opracowana w jakiejś klinice leczenia otyłości.

Mam do Was prośbę-podzielcie się, proszę, Waszymi opiniami na temat pieluszek Pampers Premium Care (te białe). Dostałam do przetestowania ze streetcomu i powiem Wam, ze dla Maksia są super. Jak był malutki to używaliśmy 1 i 2 i dla nas były najlepsze-ładnie wsiąkała kupka. Teraz mamy 3, ale dopiero zaczęłam używać, więc za wiele nie napiszę. Z góry dziękuję :-)
 
Ostatnia edycja:
Vive a co jadasz? pochwal się dietką może skorzystamy:tak: aa i szybkich i trwałych rezultatów życzę kochana;-)


co do pieluch my używałyśmy te biedronkowe a potem z lidla,więc nie pomogę:-(
 
Vive - ja byłam z pieluszek zadowolona, tez miałam do testowania :-) Teraz cena jest przyzwoita ale jak tylko weszly była dosyć duża róznica cenowa pomiędzy PremiumCare a ActivBaby. Wiec zostaliśmy przy Activ. Fajne bo mięciutkie. Moja siostra też długo uzywała tzn. Ada nie siostra;-) i była bardzo zadowolona, głównie z tego powodu co Ty - Ada karmiona piersią miała rzadkie i częste kupki więc ta siateczka "wsiąkająca kupkę" jej się sprawdziła. I mojej siostrze się jeszcze podobały obrazki na pieluszkach :-D
 
Vivie z pieluszek byłam bardzo zadowolona, teraz dostałam do testowania 4.

Mati pije mleko wieczorem z butki, kaszek juz nie je bo ich nie znosi. Ząbki myjemy 2 x dziennie ale z takim krzykiem ze wszyscy nas słyszą.
 
Dziękuję dziewczynki za Wasze opinie :-)

Vive a co jadasz? pochwal się dietką może skorzystamy:tak: aa i szybkich i trwałych rezultatów życzę kochana;-)


co do pieluch my używałyśmy te biedronkowe a potem z lidla,więc nie pomogę:-(

W tej diecie można jeść wszystkie warzywa, a pozostałe pokarmy się waży-musiałabym przepisać Wam 6 stron A4 :-) Tak w skrócie-je się 4 posiłki plus przekąska z owoców i troszkę mleka.
 
reklama
Do góry