reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opłacona położna

reklama
Ja jak ostatni zmieniałam przychodnię i wybierałam położną to się dowiedziałam tylko tyle, że ona przyjdzie do mnie dopiero po porodzie.
 
Bo tak jest, do domu przychodzą po porodzie. Moja też przyjdzie do mnie po porodzie, a że pracuje w szpitalu to mam jej dać cynk, że rodzę to przyjdzie na porodówkę

trocgę sie boję ze jak zacznie mi pomagać i położy mi się na brzuchu to mnie zgniecie, bo ona chyba ze 100 kg waży. Ale co tam ważne, że moge na nią liczyć.
 
Jedno jest pewne, że jak maluch nie bedzie chciał wyjśc to jak się o Ciebie zaprze ze Swoją siła - wtedy nawet nie zdążysz się zdenerwować a będzie już po wszystkim ;D
 
No Melanie nie przydało się bo przy cesarce nie ma położnych, ale odwiedziła mnie po porodzie w pokoju, w którym leżałam no i była na wizycie patronazowej. To ta co przeklinała jak sie dowiedziała ile mam mleka ;D ;D

A tak a propo mleka, moja dojarka dzisiaj strajkuje i nie wiem co jest grane :mad: :mad: :mad: :-[
 
reklama
Do góry