reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
Najmlodsza nie jestem :-) moze sie pod stare zalapie he he :-) dzwonilam to Pani w rejestracji mowila 120 pln ok zastanawiam sie jeszczse do kogo isc bo Gostomczyk dwa razy w tygodniu przyjmuje przewaznie a co myslicie o Szczublewskim Piotrze?
 
Najmlodsza nie jestem :-) moze sie pod stare zalapie he he :-) dzwonilam to Pani w rejestracji mowila 120 pln ok zastanawiam sie jeszczse do kogo isc bo Gostomczyk dwa razy w tygodniu przyjmuje przewaznie a co myslicie o Szczublewskim Piotrze?

Ja nie wypowiadam się na Jego temat, bo mam same złe wspomnienia. Pamiętaj że zawsze znajdą się Jego zwolennicy jak i przeciwnicy. Tyle ile osób tyle opinii więc sama musisz podjąć decyzję.
 
Najmlodsza nie jestem :-) moze sie pod stare zalapie he he :-) dzwonilam to Pani w rejestracji mowila 120 pln ok zastanawiam sie jeszczse do kogo isc bo Gostomczyk dwa razy w tygodniu przyjmuje przewaznie a co myslicie o Szczublewskim Piotrze?
Do Szczublewskiego raz trafilam bo pilna sprawa a u niego udalo mi sie wcisnac.......nie wspominam rozmowy z nim ani zle, ale rewelacji tez nie bylo.....byc moze, jako stala klientka polubilabym go kto wie.....☺a szczublewscy w szpitalu tez maja dyzury ?W sumie dziewczyny wiecie moze jacy teraz w szpitalu pracuja???kto tam kim jest??ja ostatnio tam 9lat temu mialam okazje hehe i nie mam pojecia
 
Do Szczublewskiego raz trafilam bo pilna sprawa a u niego udalo mi sie wcisnac.......nie wspominam rozmowy z nim ani zle, ale rewelacji tez nie bylo.....byc moze, jako stala klientka polubilabym go kto wie.....☺a szczublewscy w szpitalu tez maja dyzury ?W sumie dziewczyny wiecie moze jacy teraz w szpitalu pracuja???kto tam kim jest??ja ostatnio tam 9lat temu mialam okazje hehe i nie mam pojecia
Gostomczyk jest ordynatorem, a P Szczublewski zastepaca, drugi Szczublewski tez ma dyzury, jest tam jeszcze jakis Tomczyk, Gronowska i nie pamietam reszty bo nie znam ale jak wejdziesz na strone ostrowskiego szpitala na zakladke oddzialy to jest wypisany caly personel :-)
 
Do Szczublewskiego raz trafilam bo pilna sprawa a u niego udalo mi sie wcisnac.......nie wspominam rozmowy z nim ani zle, ale rewelacji tez nie bylo.....byc moze, jako stala klientka polubilabym go kto wie.....☺a szczublewscy w szpitalu tez maja dyzury ?W sumie dziewczyny wiecie moze jacy teraz w szpitalu pracuja???kto tam kim jest??ja ostatnio tam 9lat temu mialam okazje hehe i nie mam pojecia

Gostomczyk ordynatorem, P. Szczublewski zastępca, Tomczyk taki starszy ale on nie jest przy porodach ani przy operacjach, Tomasz Szczublwwski, Mazik, Dr Bartos, dr. Maciejewski, Lubecki. Ja chodzę do dr Bartos. Bardzo fajna babka a ludzi.ma od groma. Na pierwszą wizytę poszlam prywatnie, na kolejne juz kazala przyjsc na fundusz. Też sobie chwalą Maciejewskiego.
 
reklama
Gostomczyk ordynatorem, P. Szczublewski zastępca, Tomczyk taki starszy ale on nie jest przy porodach ani przy operacjach, Tomasz Szczublwwski, Mazik, Dr Bartos, dr. Maciejewski, Lubecki. Ja chodzę do dr Bartos. Bardzo fajna babka a ludzi.ma od groma. Na pierwszą wizytę poszlam prywatnie, na kolejne juz kazala przyjsc na fundusz. Też sobie chwalą Maciejewskiego.
Taaa Tomczyka pamietam ,bardzo niesympatyczny jak dla mnie,zawsze strach we mnoe wzbudzal..i opryskliwy w rozmowie....ale to juz staruszek bedzie chyba
 
Do góry