reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Witajcie Ostrowianki:)

Mam termin na druga polowe kwietnia, ale zamierzam rodzić w Pleszewie. Moim lekarzem prowadzącym jest dr Czechmanowski stąd moja decyzja. Czy są jakieś kobitki, które też niedługo zamierzają w Pleszewie rodzić?

my sweety Ty też na kwietniówkach jesteś prawda? Czemu akurat na Ostrów się decydujesz?
 
reklama
do : "my sweety" dzieciaczki w Ostrowie ubierane są w szpitalne ciuszki, jesli chcesz mozesz ubierac tez w swoje ale mogą czasami do Ciebie nie wrócic, ;p ja po cesarce leżalam 4 dni wiec wytrzymasz w domku dzidziolka wystroisz ;)
 
Witajcie!
Potrzebuję namiary na gabinet prywatny Tomasza Gostomczyka. Gdzie i kiedy przyjmuje? Czy ma ktoś nr tel. kom. do niego? Będę wdzięczna za odpowiedź.
 
Witajcie Ostrowianki:)

Mam termin na druga polowe kwietnia, ale zamierzam rodzić w Pleszewie. Moim lekarzem prowadzącym jest dr Czechmanowski stąd moja decyzja. Czy są jakieś kobitki, które też niedługo zamierzają w Pleszewie rodzić?

my sweety Ty też na kwietniówkach jesteś prawda? Czemu akurat na Ostrów się decydujesz?

Jeszcze jakiś czas temu nie brałam tego pod uwagę, ale pewne okoliczności sprawiły, że zamiast sn będzie cc i w Ostrowie. Tzw. siła wyższa.

Na kwietniówkach jestem sporadycznie, na stałe na "Mamusie jako ciężarówki po raz drugi"
 
Ostatnia edycja:
do : "my sweety" dzieciaczki w Ostrowie ubierane są w szpitalne ciuszki, jesli chcesz mozesz ubierac tez w swoje ale mogą czasami do Ciebie nie wrócic, ;p ja po cesarce leżalam 4 dni wiec wytrzymasz w domku dzidziolka wystroisz ;)

Dzięki, ja się nie upieram absolutnie przy swoich ciuszkach, pytałam, bo wolałabym nie znaleźć się w sytuacji, ze ląduję w szpitalu bez ubranek, a okazuje się, że szpital takowych wymaga.
 
reklama
Do góry