reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
witam;)

czy któraś z Was jest jeszcze obecna na tym wątku? bo ja jestem z okolic Ostrowa Wlkp. i w styczniu będę rodzić w Ostrowie. Chciałam spytać jaki jest koszt jeśli chodzi o szkołe rodzenia?
 
ja również jestem bardzo zadowolona z opieki , bardzo ładnie jest po remoncie.....rodziłam niedawno bo w czerwcu .:) oceniam na bardzo dobry ...wszystkie pielęgniarki starają się bardzo, latają, u mnie akurat było to wdać gdyż mała miała trudność picia z piersi - wołałam dosyć często aby mi przystawiały. :happy:położna dbała o to, by poród przebiegł sprawnie i szybko.:) na każdej porodówce jest prysznic, można se wykąpać . Bez problemów mąż towarzyszył mi,i mamula przy porodzie (nie miały żadnych przeciw skazań) dzidziuś po porodzie jest ciągle już przy boku mamy. każdy może odwiedzić mamusie i dziecko .
Ja jak leżałam to trafiłam na 2 osobowy pokój ,każdy pokój ma lazienkę piękną z wc i prysznicem :)

Co do samego personelu to ja byłam zadowolona a nawet bardzo :)! :happy:

Urodziłam piękną córeczkę 3300 i 53 długa :)
ma na Imię Laura....
i już ma 4mesiące -ale ten czas szybko leci:)


A co do klubu, to super pomysł :)
Jestem jak najbardziej za,chętnie się przejdę :))
 

Załączniki

  • laurus.jpg
    laurus.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 47
  • S5000713.jpg
    S5000713.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 63
  • S5000896.jpg
    S5000896.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 58
  • S5000971.jpg
    S5000971.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 68
Bardzo polecam dr Marcina Maciejewskiego. Prawdziwy lekarz z powołania,jest naprawdę świetny,w tym co robi, ma podejście do pacjentek,
każdą traktuje indywidualnie
Jestem z niego bardzo zadowolona, uważam że nie ma lepszego lekarza w okolicy.
a wiedzę, odczuwa radość z wykonywanej pracy, troszczy się o pacjentki, grzeczny,przemiły...
prowadził moją 1 ciąże.lekarz jest młody ale bardzo miły i można porozmawiać z nim bez skrępowania o wszystkim.
izyta u niego jest poprostu przyjemna aż powiem szczerze,że chce się tam już szybko wrócić:-)
Można go wszystko zapytać.:happy::happy::happy::happy::-)
 
Witam! czy są tu jeszcze jakies mamusie, które rodzily w ostatnim czasie lub które bedą niedługo rodzić w ostrowskim szpitalu. ja bede rodzic w styczniu no chyba, ze dzidzia sie pospieszy to w grudniu;p i w zwiazku z tym pytam czy cos sie pozmienialo w szpitalu. czy opieka w porzadku itd. czy przez caly czas moze byc obok mąż? i czy płacilyscie za opieke komus?? wiem od kilku osob, które tam rodzily, ze ,,płaciły". i jestem ciekawa czy opieka lekarska jest wtedy inna niz u osob, które nie płaciły. szczerze to ja nie chce nikomu płacic bo przeciez szpital ma obowiazek zapewnic mi jak najlepsza opieke. ale tak pytam...
 
ja rodziłam w Ostrowie miesiąc temu i jestem bardzo zaskoczona miłą i bardzo życzliwą opieką zarówno na porodówce jak i na patologii, na której leżałam dwa tyg przed porodem...nikomu nie płaciłam bo nie było takiej potrzeby! przy porodzie może być bliska osoba nie koniecznie mąż...niestety jedyne zastrzeżenia to tylko do niektórych lekarzy :/ nie zawsze są mili często opryskliwi, ale to oczywiście nie wszyscy...całą ciąże chodziłam do dr Tomczyka, jak dla mnie bardzo konkretny i znający się na rzeczy doktor...a co do szkoły rodzenia to polecam SZKOŁE RODZENIA DANA !! nabyta tam wiedza i praktyka jest bardzo przydatna :)
 
Ja rodziłam w Ostrowie pod koniec października tego roku. Jestem ogromnie zadowolona z opieki! Wszyscy byli mili. Połozne i pielęgnirki poprostu super. Dałabym im medal gdybym mogła :) Ja z kolei polecam dr. Pawła Pozorskiego. Prawdziwy lekarz z powołania. Aż mi zal, ze nie jestem już w ciązy, bo bardzo lubiłam do niego chodzić i sobie "pogadać" :)
 
reklama
Witam,
wszystko wskazuje na to, że będe rodzić w szpitalu w Ostrowie Wlkp. W związku z tym mam pytanie - czy w szpitalu dzieciaczki ubierane są w szpitalne ciuszki przez cały okres pobytu w szpitalu, tak jak to jest np. w Koninie, czy muszę mieć na te kilka dni (bo będzie cc) ciuszki dla maluszka?
Dodam, że w szpitalu w Koninie wręcz nie wolno używać swoich ubranek.

Z gory dziękuję za odpowiedzi.
 
Do góry