reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Witajcie:)
Ja rodziłam 12 stycznia w ostrowie. (synuś 4040g 59 cm:)) Obsługa położnych super!! spokojne, kompetentne. Nie chodziłam do szkoły rodzenia jak tylko doszło do pełnego rozwarcia położna mnie poinstruowała, rzeczowo wszystko wyjaśniła. na sali porodowej do dyspozycji prysznic, piłka i wałeczki do masażu pleców(mąż masował i troszkę pomagało) Mąż był cały czas ze mną. Położne od noworodków też super, wszystko spokojnie wytłumaczyły, odpowiadały na każde pytania...
Opieka 1000 razy lepsza niż w krotoszynie. polecam.
gratuluje!!!!

daria - moze sie uda
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heja przyszle mamy!!
widze ze rozwinal sie tutaj temat dr Maciejsewskiego, to powiem moze jedno zle zdanie na jego temat. Jesli chodzi o zrobienie cesarki wlasnej pacjentce, to zapomnijcie, nawet jesli sytuacja tego wymaga. Moja kolezanke z dzieckiem ponad 4,5 kg zostawil by rodzila naturalnie. Dziewczyna miala depresje po porodzie, wiec jak same widzicie nie ma super lekarzy. Albo inaczej wg naszej opinii lekarz mogl zrobic cos by ulzyc. Zreszta kazda z nas ma troszke inne wymagania co do opieki w czasie ciazy. Tez niedlugo czeka mnie pierwszy porod, panicznie sie boje, ale licze ze moja coronia nie bedzie kolosem i nie da mi popalić.
Dzieki za uspokojenie mnie w sprawie warunkow porodu w Ostrowie, mam nadzieje ze bedzie to na tyle mile wspomnienie, ze jeszcz kiedys zdecyduje sie na kolejne dziecko.

Pozdawiam przyszle mamy
 
a co powiecie na temat tego lekarza Paweł Pozorskii czy pracuje w szpitalu ?? a ty justyna do jakiego lekarza chodzisz?? pytam tak bo nie jestem z ostrowa i nie znam tam lekarzy przy moim porodzie byla pani pusiak to tez byla mila .
 

Ja chodziłam do dr. Gostomczyka. Nie było go przy porodzie ale byłam z nim w kontakcie telefonicznym, wiem też, że dzwonił do położnych i pytał jak się sprawy mają. Poród odbył się bez komplikacji więc wszystkim zajmowała się położna. Szwy zakładał mi dr Tomczyk hmm jak dla mnie nie za miły człowiek. (skomentował ze na taką kobietę jak jestem to dziecko powinno z 5,5 kg ważyć...i tym mnie do siebie zraził co go interesi jak wyglądam taka moja natura a w ciązy przytyłam 17 kg więc nie ma tragedii) Nie mogę złego słowa powiedzieć o położnych z ostrowskiego szpitala.
 
a co powiecie na temat tego lekarza Paweł Pozorskii czy pracuje w szpitalu ?? a ty justyna do jakiego lekarza chodzisz?? pytam tak bo nie jestem z ostrowa i nie znam tam lekarzy przy moim porodzie byla pani pusiak to tez byla mila .
dr. Pozorski pracuje w szpitalu, bardzo miły lekarz zna się na rzeczy, badał mnie na izbie przyjęć przed porodem. Wagę małego określił prawie idealnie. pomylił się tylko o 20g.
 
A czy któraś z Was chodziła do dr Bogusława Tomczyka szukam jakiegoś gina który pracuje w Ostrowskim oddziale i była by możliwość ażeby ?był przy porodzie
 
bo planuje dziecko z mezem a pierwszego lekarza nie mialam z ostrowa tylko z inne miejscowosci a wole zeby jednak byl wrazie czego dostepny w szpitalu, bo jak chcialam nawet zaplacic za zneczulenie niestety nie dane mi bylo bo nie mam tu lekarza;/ i chcilam do pana maciejwskiego sie dostac ale niestety i szukam jakiegos innego dobrego ktory pracuje w szpitalu...:)
 
reklama
dziewczyny moze Lubecki? wiem,ze on pracuje w szpitalu. jeszcze jest Szczublewski i Gostomczyk i z tego co wiem a ja naprawde wiem niewiele jesli chodzi o srodowisko ostrowskich ginekologow to mozna otwarcie pogadac co sie chce i ile to bedzie kosztowac.

dziewczyny czy chodzilybyscie na spotkania klubu mam gdyby takowy byl?
 
Do góry