reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

wiesz ja dzwonilam do dr maciejewskiego na poczatku ciazy to byl maj i uprzejmie mnie przeprosil ale powiedzial ze ma tyle pacjentek i ma wobec nich zobowiazania ze nie da rady mnie przyjac - ze moge zadzownic za 2 miesiace ale niczego nie obiecuje,ale moze Ty bedziesz miala wiecej szczescie:)
 
reklama
Daria0607 dr Bartoś przyjmuje w przychodni na Wrocławskiej 81 na NFZ.Pracuje też w szpitalu.:tak:Niestety nie ma praktyki prywatnej nad czym ubolewa wiele jej pacjentek bo zapisać do niej trzeba się z 3 miesięcznym wyprzedzeniem (pewnie nie dotyczy to ciężarnych).:shocked2:A i przed wizytą trzeba swoje odsiedzieć-czasem nawet kilka godzin.Ale jest dobrym lekarzem i mogę ją gorąco polecić.:tak::-)
 
Hej dziewczyny, napiszcie jaka jest obsługa na oddziale polozniczym w Ostrowie, czy pielegniarki i polozne dbaja o mamy i jak wyglada podejscie po porodzie. Czy jest opcja znieczulenia zewnatrzoponowego?
 
justyska - ja nie mam pojecia bo nie rodzilam w ostr. ale moje kolezanki nie mialy zastrzezen. jesli nastwiasz sie na porod w ostr. to warto isc do szkoly rodzenia (SR), poznasz polozne, pokaza Ci oddzial, poznasz panujace tam obyczaje.

koroneczka - jestes na w przyszlych mamach maj 2011? spodziewasz sie coreczki czy synka???

dziewczyny czy klub mam dziala jeszcze w ostr??
 
a czy ktowie wie w jakich godzinach ten dr maciejweski przyjmuje prywatnie ??slyszalam ze on jak by byla potrzeba cesarki to jest problem . czy ktos moze wie cos na ten temat??
 
Witajcie:)
Ja rodziłam 12 stycznia w ostrowie. (synuś 4040g 59 cm:)) Obsługa położnych super!! spokojne, kompetentne. Nie chodziłam do szkoły rodzenia jak tylko doszło do pełnego rozwarcia położna mnie poinstruowała, rzeczowo wszystko wyjaśniła. na sali porodowej do dyspozycji prysznic, piłka i wałeczki do masażu pleców(mąż masował i troszkę pomagało) Mąż był cały czas ze mną. Położne od noworodków też super, wszystko spokojnie wytłumaczyły, odpowiadały na każde pytania...
Opieka 1000 razy lepsza niż w krotoszynie. polecam.
 
reklama
jakiego możecie polecic ginekologa ktory przyjmuje prywatnie i pracuje w szpitalu,bo dzwoniłam do Maciejewskiego zeby umówić sie na maj lub czerwiec zero szans mowi ze moge próbować ale mówi ciężko będzie ;/ :szok:ale bede jeszcze probowac a moze sie uda:tak:
 
Do góry