reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
Dziewczyny czy Wy w ciąży robiłyście usg 3d? Jakie są Wasze opinie na ten temat? Warto? W którym tyg ciąży najlepiej zrobić i gdzie takie usg robiłyście?
 
Kamkaz ja robiłam i szczerze polecam. Dla mnie i męża wrażenie ogromne. Także polecam!!!! Roblismy u dr Kurpika w Kaliszu. Cena 200zl. Jest to tez badanie 2d ; gdzie lekarz sprawdza czy wszystko ok. W międzyczasie przelacza na 3d. Sprowadza przepływy w mózgu, sercu, pepowinie.
 
A jak dzis po wizycie?

Dzis o dziwo było mało ludzi :-) Miałam robione ktg: tętno ok. Skurczy brak. Później badanie usg: Dziecko ułożone główka w dół, nie jest za duże ok. 3kg. Rozwarcie na 1cm ale szyjka wysoko trzyma. Łożysko wydolne bez zwapnien. Pozdrawiamy!
 
Kamkaz ja robiłam i szczerze polecam. Dla mnie i męża wrażenie ogromne. Także polecam!!!! Roblismy u dr Kurpika w Kaliszu. Cena 200zl. Jest to tez badanie 2d ; gdzie lekarz sprawdza czy wszystko ok. W międzyczasie przelacza na 3d. Sprowadza przepływy w mózgu, sercu, pepowinie.

A w którym tygodniu ciąży robiłaś to badanie? Kierowała Cię pani doktor?
Cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku. U mnie też fajnie dzidzia rośnie. Wg usg mam 19t5d czyli tak jak być powinno w czwartek 20 tydz. A wg okresu 22tc. Szyjka długa, łożysko podniosło się na górę więc fajnie. Ale płci nie poznałam. Za to moja dzidzi pupcie i kręgosłup ma piękny.kolejna wizyta 2 września.
 
Ja robiłam w 22 tygodniu ciąży to badanie. Dzwonisz do Dr Kurpika +48604569598 i z nim się umawiasz.

Na 2.09 ja mam termin :-) a my płci nie chcemy znać ... także będziemy mieli niespodzianke :-)
 
Ja robiłam z jednym i drugim 3d u dr Jakubka w Kaliszu. Najlepiej podobno zrobić ok 25 tygodnia, bo najlepiej wszystko widać. Na pewno warto, bo lekarz dokładnie bada, czy nie ma nieprawidłowości. Chyba płaciłam 200zł.

Na20talii ja bym nie wytrzymała do porodu!! Ja od 12 tygodnia męczyłam lekarza, żeby podglądał hehe
 
Venus27 moja lekarka właśnie poleciła mi do usg bd Jakubka i mówiła że najlepiej 21-22tc. Wczoraj zadzwoniłam do dr Jakubka i pytał w którym tyg jestem więcjak dowiedział się że 20t4d to mówił że najlepiej właśnie 21-22tc więc zapisał mnie na wtorek 1 września.
Zapomniałam się zapytać czy można to badanie nagrać na płytę i czy trzeba mieć swoją płytę. Orientujesz się może jak jest u tego lekarza? Powiedz mi czy miałaś tylko usg przez brzuch czy dopochwowe też i sprawdzał szyjkę i łożysko? Bo na tym też by mi zależało.
 
reklama
Jakubek płytke i zdjęcia sam nagrywa, najładniejsze Ci nawet wydrukuje :) Usg tylko przez brzuch mialam, łożysko oczywiście sprawdził. Dostaniesz taki dokument w którym opisze cały przebieg badania-opis dziecka :)
 
Do góry