reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
Na 01.09..... także już całkiem blisko. Boje się porodu. Choć powtarzam sobie ze poród minie kiedyś :-) Z jednej strony chciałbym załatwić sobie cc... ale moja lekarka nie widzi wskazań medycznych do cc.
 
na20taliii ja też okropnie bałam się pierwszego porodu. Nawiasem pisząc-drugiego bardziej ;) Z drugiej strony stwierdziłam, że poboli i przestanie! Faktycznie przy pierwszym porodzie skupiłam się na bólu. Czekałam na dzieciątko, ale wiesz to wszystko co się wokół mnie działo, to było coś okropnego. Potem po porodzie też nie umiałam się cieszyć. Przy drugim porodzie cały czas myślałam o dziecku, że jeszcze trochę i zobaczę mój Skarb i było o niebo lepiej. Cały poród nie mogłam się doczekać, aż przytulę maleństwo :) Idzie przeżyć, po cc jest podobno gorzej, ale ja nie wyobrazałam sobie cc, a teraz z perspektywy, to coraz bardziej się przekonuje...

Dziewczyny gdzie w Ostrowie dostanę kosmetyki Golden Rose?
 
Cześć,
Kamkaz ja pierwsze Ktg miałam robione w 32tyg, ale to z tego względu ze moje Maleństwo szalalo w brzuchu i miałam nie planowania wizytę u p.Bartos i wtedy u niej leżałam 30 minut podłączona.
Teraz jak byłam na wizycie w 35 tyg to nie miałam robionego. Kazała na następnej wizycie przed wejściem do jej gabinetu podłączyć się.
Wizytę mam 18.08 to będę w 38tyg...
 
reklama
Do góry