reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Gosia4001

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Lipiec 2022
Postów
20
Część dziewczyny mam pytanie według moich obliczeń i wydzielinie z pochwy owulację miałam 24lipca ,25 kochalismy się z moim partnerem oczywiście wytrysk nastąpił w środku ,powiedzcie mi mam jaka kolejek szansę na ciążę skoro był już 1 dzień po owulacji z góry wam bardzo dziękuję
 
reklama
Nikt Ci nie powie. Nie da się tak określić czy ta owulacja w ogóle wtedy była ;) ja śluz plodny miałam długo przed owulacja,a w dni płodne było bardziej sucho 🙈 polecam mierzenie temperatury, będziesz bardziej zorientowana ;)
 
Część dziewczyny mam pytanie według moich obliczeń i wydzielinie z pochwy owulację miałam 24lipca ,25 kochalismy się z moim partnerem oczywiście wytrysk nastąpił w środku ,powiedzcie mi mam jaka kolejek szansę na ciążę skoro był już 1 dzień po owulacji z góry wam bardzo dziękuję
Obliczenia i śluz to kiepskie wyznaczniki owulacji "napewno", żeby się martwić, że byłaś 1 dzień po. Mogłaś równie dobrze być 3 dni przed albo 3 dni po.
Kochałaś się w dni płodne więc szansa na ciażę jest.
Tyle możemy Ci powiedzieć.
 
Dzięki bardzo za odpowiedź a kiedy ewentualnie mogę zrobić test ?nie ukrywam że bardzo chce byc mama😊
 
Dziękuję wam bardzo ,martwię się bo już mam jedno poronienie za sobą dlatego też modlę się żeby okres nie nadszedł
 
reklama
Do góry