reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Już wariuje poprostu wiem to może śmieszne ale coś czuję że nic z tego nie będzie 🥺

Jak sie czegos bardzo chce to ciezko wyluzowac. Wiem. Ale na poczatku ciazy nie ma innej rady. Nie przyspieszysz rzeczy. Trzeba czekac cierpliwie, zeby zrobic test w odpowiednim momencie, zeby byl wiarygodny. Ostatnim razem tez myslalam, ze sie nie udalo, ale zrobilam test dzien przed terminem miesiaczki popoludniu i wyszla jasna, ale widoczna kreska. Rano wyszla juz porzadna. Ciezko bylo nam sie cieszyc, bo bylismy juz po jednym poronieniu i balismy sie powtorki. Nie chcialam robic zadnej bety tym razem, zeby sobie nie dokladac stresow tylko cierpliwie poczekalam do 6 tygodnia z hakiem i poszlam do gina. Bylo juz serduszko, gdzie wczesniej na tym etapie poronilam. Trzymaj sie nadziei, ale nie daj sie zwariowac. Mozliwe, ze teraz dzieja sie procesy juz od ciebie niezalezne, wiec nie psuj sobie nerwow, bo to nie jest zdrowe.
 
reklama
Jak sie czegos bardzo chce to ciezko wyluzowac. Wiem. Ale na poczatku ciazy nie ma innej rady. Nie przyspieszysz rzeczy. Trzeba czekac cierpliwie, zeby zrobic test w odpowiednim momencie, zeby byl wiarygodny. Ostatnim razem tez myslalam, ze sie nie udalo, ale zrobilam test dzien przed terminem miesiaczki popoludniu i wyszla jasna, ale widoczna kreska. Rano wyszla juz porzadna. Ciezko bylo nam sie cieszyc, bo bylismy juz po jednym poronieniu i balismy sie powtorki. Nie chcialam robic zadnej bety tym razem, zeby sobie nie dokladac stresow tylko cierpliwie poczekalam do 6 tygodnia z hakiem i poszlam do gina. Bylo juz serduszko, gdzie wczesniej na tym etapie poronilam. Trzymaj sie nadziei, ale nie daj sie zwariowac. Mozliwe, ze teraz dzieja sie procesy juz od ciebie niezalezne, wiec nie psuj sobie nerwow, bo to nie jest zdrowe.
Nawet nie wiesz kochana jak bardzo ci dziękuję za te słowa ❤️
 
Jak sie czegos bardzo chce to ciezko wyluzowac. Wiem. Ale na poczatku ciazy nie ma innej rady. Nie przyspieszysz rzeczy. Trzeba czekac cierpliwie, zeby zrobic test w odpowiednim momencie, zeby byl wiarygodny. Ostatnim razem tez myslalam, ze sie nie udalo, ale zrobilam test dzien przed terminem miesiaczki popoludniu i wyszla jasna, ale widoczna kreska. Rano wyszla juz porzadna. Ciezko bylo nam sie cieszyc, bo bylismy juz po jednym poronieniu i balismy sie powtorki. Nie chcialam robic zadnej bety tym razem, zeby sobie nie dokladac stresow tylko cierpliwie poczekalam do 6 tygodnia z hakiem i poszlam do gina. Bylo juz serduszko, gdzie wczesniej na tym etapie poronilam. Trzymaj sie nadziei, ale nie daj sie zwariowac. Mozliwe, ze teraz dzieja sie procesy juz od ciebie niezalezne, wiec nie psuj sobie nerwow, bo to nie jest zdrowe.
Jak sie czegos bardzo chce to ciezko wyluzowac. Wiem. Ale na poczatku ciazy nie ma innej rady. Nie przyspieszysz rzeczy. Trzeba czekac cierpliwie, zeby zrobic test w odpowiednim momencie, zeby byl wiarygodny. Ostatnim razem tez myslalam, ze sie nie udalo, ale zrobilam test dzien przed terminem miesiaczki popoludniu i wyszla jasna, ale widoczna kreska. Rano wyszla juz porzadna. Ciezko bylo nam sie cieszyc, bo bylismy juz po jednym poronieniu i balismy sie powtorki. Nie chcialam robic zadnej bety tym razem, zeby sobie nie dokladac stresow tylko cierpliwie poczekalam do 6 tygodnia z hakiem i poszlam do gina. Bylo juz serduszko, gdzie wczesniej na tym etapie poronilam. Trzymaj sie nadziei, ale nie daj sie zwariowac. Mozliwe, ze teraz dzieja sie procesy juz od ciebie niezalezne, wiec nie psuj sobie nerwow, bo to nie jest zdrowe
 
Część dziewczyny do okresu zostały mi 3 dni pokusiło mnie i zrobiłam test wyszła bardzo jasna biała kreska ,nie wiem co to może oznaczać jak myślici?czy któraś z was miała moze podobnie ?
 
Część dziewczyny do okresu zostały mi 3 dni pokusiło mnie i zrobiłam test wyszła bardzo jasna biała kreska ,nie wiem co to może oznaczać jak myślici?czy któraś z was miała moze podobnie ?

Kreski obydwie powinny sie wybarwic. Biala kreska jest fabryczna. Ona tam zawsze jest. Poczekaj 3 dni to unikniesz takiego gdybania 😜
 
@Gosia4001 Przed owulacją nie można zajść w ciążę 🤷‍♀️ W ciążę zachodzi się podczas owulacji.
Owszem - może się zdarzyć, że stosunek był tuż przed owulacją i plemniki przetrwały aż do uwolnienia komórki jajowej ;-) Zapewne o to Ci chodziło?
 
reklama
Do góry