reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

palenie w ciąży

PALISZ CZY NIE PALISZ???


  • Wszystkich głosujących
    349
Chyba już się do końca zbliżam, albo sesja tak na mnie działa, bo autentycznie zachciało mi sie dzisiaj palić. Całe szczęście wstydziłabym się z brzuszkiem kupić fajek...
 
reklama
szukam rozgrzeszenia
możecie mnie zlinczować
kurcze zaczynam popalać sobie
(no teraz będe sie usprawiedliwiać)
julka tak daje popalic że juz tylko fajek jest w stanie mnie do równowagi przywrócić...ostatnio wypaliłam 3 fajki ( jeden na dzień)
 
justyna jak popalasz to trudno - dziecko jest juz duze - ja wychodze z zalozenia jak moj gin . napewno fajek mniej zaszkodzi niz nerwy ... ja cie rozumiem
 
a ja nigdy nie tolerowałam i nie będę tolerować palenia :( fuj fuj fuj, a jak sobie pomyślę że kobieta ciężarna pali to już w ogóle mnie wykręca... po prostu tego nie jestem w stanie zrozumieć...
 
misia_q - nigdy nie zrozumiesz bo jestes osoba niepalaca ....


to tak jakby porownac kobiete ktora nigdy nie byla w ciazy - jak ona mogla by zrozumiec co sie czuje jak dziecko sie porusza ....

 
sama kiedyś popalałam ale właściwie nie wiem co to nałóg (odbiłam od tego mimo iż zawsze obracałam sie w towarzystwie osób palących), ale mój narzeczony palił nałogowo a mimo to obiecał, że rzuci jak urodzi się dziecko i tak zrobił! myślę więc, ze chcieć to móc. nienawidzę dymu, powiedziałam sobie że w moim mieszkaniu nikt nie ma prawa zapalić i tego sie trzymam. niech podniosą wreszcie ceny fajek to troche ludzi na pewno zrezygnuje, a reszta niech się truje tylko z daleka ode mnie  ;D
 
:( Witajcie dziewczyny, witaj Olu  ja rozumie co czujesz bo to samo przechodzę tylko ze ja jestem w 27 tygodniu ciaży  i palę ąz wstyd sie przyznać , nie mogę sobie poradzić z tym nałogiem proszę pomóżcie może są jakieś tabletki albo coś w tym rodzaju  piszcie na meila  pozdrowienia
 
co do palenia to przed ciaza paliłam jak smok hi hi hi (nie mam sie czym chwalic )
no coz był tak :( co do palenia terza to własnie dzisaj wziełam "macha" od poczatku ciazy nie paliłam i bardzo tego załuje :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: bo dałam mojemu malenstwu to swinstwo wdychac wiecej juz nie wieme obiecałam to sobie :)
 
reklama
hm.. tez jestem przeciw, ale zeby od razu 'nie wolno'...? ech.. wolno, jak ktos chce - prosze bardzo. tynka, mozesz co najwyzej odradzac, a nie zakazywac.
 
Do góry