reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PAPP-A

megson1996

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Lipiec 2023
Postów
422
Możecie mi podpowiedzieć skąd mógł wyjść tak wysoki wynik HCG wolnej podjednostki beta 120,80 mIU/ml.
Na usg wszystko w porządku. Czekam na wyniki od lekarza, ale zastanawia mnie ta wartość...Czy któraś z Wa też miała taki wysoki wynik?
 
reklama
Możecie mi podpowiedzieć skąd mógł wyjść tak wysoki wynik HCG wolnej podjednostki beta 120,80 mIU/ml.
Na usg wszystko w porządku. Czekam na wyniki od lekarza, ale zastanawia mnie ta wartość...Czy któraś z Wa też miała taki wysoki wynik?
Miałam dokładnie 129 😉
skąd się tak wysoka Beta bierze ? Nie wiem … nie drążyłam …
Ryzyka wyszly bardzo niskie 😉a to dla mnie było najważniejsze 😉
 
Miałam dokładnie 129 😉
skąd się tak wysoka Beta bierze ? Nie wiem … nie drążyłam …
Ryzyka wyszly bardzo niskie 😉a to dla mnie było najważniejsze 😉
Mam nadzieję, że i u mnie ryzyka wyjdą dość niskie....a czy lekarz ze względu na tą wartość HCG zlecał Ci jakieś dodatkowe testy?
 
Mam nadzieję, że i u mnie ryzyka wyjdą dość niskie....a czy lekarz ze względu na tą wartość HCG zlecał Ci jakieś dodatkowe testy?
Nie .
Nie masz co analizować wyników tak na sucho … też sie stresowałam i widziałam już wszystko w ciemnych kolorach … a okazało sie ze zupełnie nie potrzebnie .

Poczekaj na ocenę lekarza 😉
 
Nie .
Nie masz co analizować wyników tak na sucho … też sie stresowałam i widziałam już wszystko w ciemnych kolorach … a okazało sie ze zupełnie nie potrzebnie .

Poczekaj na ocenę lekarza 😉
Wiem, że trzeba poczekać na wyniki od lekarza, ale i tak już mam w głowie jakieś czarne myśli....
 
Możecie mi podpowiedzieć skąd mógł wyjść tak wysoki wynik HCG wolnej podjednostki beta 120,80 mIU/ml.
Na usg wszystko w porządku. Czekam na wyniki od lekarza, ale zastanawia mnie ta wartość...Czy któraś z Wa też miała taki wysoki wynik?
Ja miałam podobnie jak koleżanka wyżej 129 BETA a PAPAA 3,5 wszystkie ryzyka wyszły niskie powyżej 1:20 000. Nie martw się. Mam nadzieje że robiony był u Ciebie również test papaa bo te dwa wyniki razem z Usg dopiero dają prawdziwy obraz sytuacji.
 
Ja miałam podobnie jak koleżanka wyżej 129 BETA a PAPAA 3,5 wszystkie ryzyka wyszły niskie powyżej 1:20 000. Nie martw się. Mam nadzieje że robiony był u Ciebie również test papaa bo te dwa wyniki razem z Usg dopiero dają prawdziwy obraz sytuacji.
Tak tak beta mi wyszła właśnie wysoka, natomiast PAPP-A 2, 809
 
reklama
Możecie mi podpowiedzieć skąd mógł wyjść tak wysoki wynik HCG wolnej podjednostki beta 120,80 mIU/ml.
Na usg wszystko w porządku. Czekam na wyniki od lekarza, ale zastanawia mnie ta wartość...Czy któraś z Wa też miała taki wysoki wynik?
Betę mialam bardzo wysoką. Paapa w normie. Z racji mojego wieku ryzyka wyszły tragiczne.
Syn zdrowy, zaraz ma rok. Wysoka beta czasem jest przy problemach z tarczycą. Czasem bez ustalonej przyczyng. U mnie spowodowana była niezlośliwą zmianą nowotworową na jajniku, ktorą odkryli lekarze podczas cc.
 
Do góry