reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Ale się ruszyła:))))

Witam kawką i tostem z dżemem.

Czarna żebys wiedziała, że mi zumby brak. Jakoś tak się nie składa ostatnio. Może jutro? Póki co trochę w domu znowu ćwiczę panią E.:)
Przeziębiłam się 1wszego bo ubrałąm się za lekko - trzeba było kożuchy i złoto jednak wyjąć:)

Dzisiaj o 6latkach będą debatować. Nasze szkoły zdecydowanie nie przystosowane dla małych dzieci.

A przedszkole...o ile byłam bardzo zadowolona to teraz mniej po zgrzycie z dnia rodzica. Hania ma nową panią. Ja sama jej się boję(wygląda jak czarownica) z wyglądu ale Hania o niej wypowiada się pozytywnie. Mam wrażenie, ze ta kobieta jej nie lubi. Może odnoszę takie wrażenie bo inne panie wypowiadały się pozytywnie o Hani, a ta teraz narzeka, że Hania bardzo się guzdra (co prawda to prawda),na wszystko ma czas i zasypia im po południu na dywanie....Ogólnie wszystko to prawda ale jak mi o tym mówi to ton ma taki jakby nie wiadomo co strasznego robiła.

Ola coraz więcej chodzi. A ja czekam na święta. Czuję się zmęczona i potrzebuję jakiś reset.
 
reklama
Wiola My też ostro walczymy o te nasze szkraby. Kurde ja nie rozumiem jak można wszystko narzucać, czy można dać wybór rodzicom??? Chcą iść z modą niech zaczną od płac i warunków życiowych nie mówiąc o "bezpłatnej" edukacji, normalnej nauce a nie wyścigu POMOCY dla naprawdę potrzebujących. A nie wyrywkowo cos podpatrzą i kombinują!!!
PS witaj w klubie ja też z tych wiecznie zamartwiających:(

Magdasf A u nas w naszej dziurze nie ma czegoś takiego jak zerówka przyszkolna:no::no::no::no:
A co do Zosi to współczuje ja miałam tak z Niki ale w GIMNAZJUM!!!!:szok::szok::szok:
a co do zaświadczeń od psychologów to też oruszaliśmy ten temat na zebraniu i z tego co się orientuje to są rodzice co z tego będa korzystać:tak:

Dorotka a widze u Ciebie zawsze kolorowo, tu czytam o planach bajbikowych teraz zmianka mieszkanka no no no a powiedz co wyszło u Ciebie z tymi bólami co leżałas nawet w szpitalu?

Kaka chcesz jutro ze mną jechać? a moze dasz się namówić na maraton w Drawsku? Podrzucisz dziewczyny do teściowej i masz 3 h dla siebie:))

Helo wieczorową pora. Jestem wyj... na maxa!!! otworzyli u Nas ostatnio nowe centrum sportowe siłownia fitness itp. No i z sis kupiłyśmy sobie karnety i teraz chodzimy i sprawdzamy różne zajecia i dziś zaliczyłam 4 h treningu!!! Masakra ledwo chodze a jutro powtórka z rozrywki:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: ale już nie tyle bo mi nogi wysiada:-D:-D no a teraz czas na zasłużony odpoczynek w łóżeczku.
Kolorowych
 
Czarną fajna taka siłownia :-), podziwiam ze Ci sid chce i ze mimo zakwasow jutro ruszasz dalej :-).

A u mnie po wizycie w szpitalu wyszlo ze mam refluks przylykowy ,a dzięki zrostom po 2 cc mam gazy itp ,dieta i leki ,ale szczerze to jak zwykle nie dbam o siebie tylko o dzieci ,no ale wrzodow nie mam i jakoś żyje :-).

Kaka moze ta pani nie jest taka zła na jaka wygląda :-).

Alanek w przedszkolu strasznie :-(, jak go oddaje to jest wielki płacz i rozdzielanie go ze mną :-(, serce mnie boli ale już nie płacze ja .
Rozmowiam z nim dużo na temat przedszkola ,ale widzę jak on to przeżywa :-(.
Mówi ze nie lubi tam chodzić ,ze jest tam niefajnie bo mamy tam nie ma ,i ze nie lubi dzieci itp. Ogólnie wszystko jest tam na nie :-(.
 
Czarna licze ze dzisiaj wyjde na godzinę. Na maraton się nie piszę...jeszcze kaszlę jak się zagrzeję;/

Dorotka trzeba czasu na klimatyzację. Będzie dobrze.
 
Witajcie kobietki,

Dorotka a moze by tata go odprowadzal do przedszkola gdyby byla taka szansa, moze by sie szybciej przekonal.

Czarna a Ty tak mozesz wyciskac po tyle godzin po Twojej operacji?

Kaka zdrowka!

Ja tez zasmarkana jestem ale juz zaliczylam godzine zumby I troche mi lepiej:-)


U nas w piatej klasie Karolinka miala wielkie problem od "kolezanki" I to w dodatku od corki naszych znajomych, chora sytuacja bo przylazila do naszego domu z rodzicami a potem w szkole dokuczala jej.....
Juz mialam dosc ale Karolina prosila zebym nie robila nic bo bedzie jeszcze gorzej... noi rzeczywiscie od poczatku tego roku sie skonczylo ale tej gowniary nie toleruje I nawet nie mam ochoty na spotkania z jej rodzicami:no:


Kaka I Czarna wy jestescie w temacie wiec doradzcie mi ktora plyte Chodakowskiej kupic dla poczatkujacego, ktory ma do zrzucenia sporo kilogramow????:-)


Milego dzionka, ide sobie zrobic herbate z miodem I cytrynka:tak:
 
Hello Kurde nie wiedziałam że o takim czasie ćwiczeń jeszcze mozna odczuwac takie zakwasy:szok::szok: normalnie mięśnie brzucha i ud masakra. Ale co tam co nas nie zabije to nas wzmocni:))

Ulcia też chodzisz na zumbe?????? co do płyt ja sobie ..knjhvhmhjgt (co by nie pisać) z YT jak coś pisz priv powiem co i jak. A zaczynałam od Skalpela I później Shape z tomkiem a teraz Skalpel II ale jeżeli chodzi o Ewcie to ja ćwicze 3x w tyg:tak::tak: i to też zależy w jakiej formie sa moje nogi. Jednak zdecydowanie wole zajęcia w grupie jak Zumba, Bodyball, Pump itp
A co do nóżek ano nie powinnam ale czy bede czy nie bede i tak mi sie nawróca. Staram się jak mnie boli odpuszczać i wtedy ćwiczę na brzuch ;-)

Kaka ale do Gym...????? jak coś dziś na 18


Dorotka a porozmawiaj może z psychologiem bo szkoda małego aby się zraził. Mój mały też pierwszy rok płakał jak szedł ale to było w momencie odprowadzania i skończyło się jak M zaczął go odwozić. I w przeciwieństwie do Alanka mój był zawsze po zadowolony a rankiem znów to samo
 
Czarna ja Cię podziwiam i strasznie zazdroszczę:rofl2:, bo ja jestem ta leniwa, że za cholerę się zmusić nie mogę do Cwiczeń. Druga sprawa, że u mnie na wsi nie ma żadnej szkoły tańca, a jeździć do Łowicza odpada, nie mam na to czasu. I to żadna wymówka, wracam ok 17. Później każda chwila dla dzieci, a potem już na pysk padam i wole fotel+tv.:zawstydzona/y::-p

Dorotka przy tych zrostach i dwóch cc kolejne dziecko to nie ogromne ryzyko? Ja chyba bym się nie odważyła. Masz dwoje dzieci i bałabym się, że coś mi się stanie. Ale przecież ty wiesz najlepiej co Ci wolno a co nie :rofl2:

Ula, ja nie sądziłam że dziewczynki w tym wieku mogą być tak okropne.

Magda powodzenia na egzaminie, ale oczywiście będzie dobrze, boś ty uparta i sukcesywnie dążysz do celu. Szacuneczek :tak:

Kaka mam nadzieję, że to tylko Twoje subiektywne odczucia co do wychowawczyni Hani. Pierwsze wrażenie może być mylne. No i ważne, ze Hania nie narzeka.

A ja zamiast na szkoleniu siedzę z bąblami. Chorótki kaszlą strasznie. Serce mi pękało na myśl, że ich zostawię i pojadę pół Polski na reset.
A z drugiej strony mam ogromne wyrzuty sumienia, że nawaliłam jako kierownik. Powinnam jechać, "zaopiekować się" moimi podopiecznymi a w ostatniej chwili się wywinęłam. Achhhh, my kobiety zawsze mamy dylemat praca czy rodzina. Faceci mają łatwiej.......
 
Ostatnia edycja:
Wanilia dlatego jeszcze mimo wielkiego chcenia jeszcze nie zaszlam ,ale też są różne opinie ,po 1 cc moze pójść coś nie rąk ,a i też są kobiety co miały dużo więcej cc i jest ok wiec na dwoje babka wrozyla ,najlepiej to mieć czarodziejska kule co można a co nie .

Dzięki dziewczyny ,dziś po wielkiej rannej histeri alanka w przedszkolu gdzie nawet rozebrać sie nie dał ,więc panie go rozegrały ,ale płacz byl straszny,miałam ochotę go wziasc do domu, zadzwonilam po kółku minutach i ponoć już było ok .
Ale pozytywny szok to jak przyszłam bo wcześniej to schodził taki dziwny. A dziś uśmiechnięty i widać zadowolony i ponoć pomalutku coś tam z dziecmi :-). Więc postępy też są :-).
Jutro ja rano zostaje w domu a tata zawiezie oboje ,najpierw oliwke a później alana,to sie nie zdążą abym ja rano w domu została ,ale postanowiłam jutro odpocząć z a i też zobaczymy reakcje alana jak mnie nie będzie .
 
reklama
stukam się wieczorowo herbatka o jak dobrze w łóżeczku poleżeć ale czeka mnie jeszcze powieszenie pranka dlatego zamiast spać siedzę w necie o to:)):rofl2: o Dziś po raz pierwszy miałam rozmowę o pewnym incydencie w przedszkolu Samuela. Ale ja jak to ja w gorącej wodzie kąpana zaraz w szatni rozmawiałam z młodym i on mi opowiedział całą inna wersje:sorry: oczywiście wróciliśmy do sali i on dalej trzymał swoją wersję. Ale stwierdziłam że wieczorkiem z mężem z nim pogadamy i on dalej trzyma sie swojej wersji. Więc postanowiłam zrobić wywiad jak na razie wychodzi że Samuel mówi prawdę. Mam nadzieje że w ciągu kilku dni wszystko sie wyjaśni :tak::tak::tak:
Miłej nocki


Wiola
Ja Ci się nie dziwie że nie masz czasu na takie pierdołki jak ćwiczenia, nie to co Ja kura domowa. No i szacun kobieto za decyzję w sprawie wyjazdu pokazałaś kto jest WAŻNIEJSZY!!!! i zdrówka dla bąbli. Ehhh i tak nie śmiało zapytam jak te sprawy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Dorotka to super że widac delikatne zmiany w przedszkolakowaniu Alanka.

Domi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dałaś czadu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a Ty nie miałaś spiralki????? ale
 
Do góry