reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Lorelain &&&&&&

Kmh w ciaży z Iggym jakoś w 3 miesiącu chyba, a teraz nie musiałam bo jestem swoim szefem i jako taki wiedziałam od razu:-D
 
reklama
Lorelain &&&&&&

Kmh w ciaży z Iggym jakoś w 3 miesiącu chyba, a teraz nie musiałam bo jestem swoim szefem i jako taki wiedziałam od razu:-D

h
ej dziewczyny widze ze parec nowych mamus sie odezwalo. ja tez jestesm w ciazy 6 tydzien termin na 15 pazdziernika, jeszcze w pracy nikt nie wie//////albo misie tak tylko wydaje, bo jestesm przemeczona i moze sie domyslalja a ja mysle ze nei wiedza;-) dziewczyny czy wy czytalescie ten artykol na temat szczepien???? mam roczna coireczke ktora przeszla te wszytskie szczepienai w ciagu roku i pwoiem wam ze jest to przerazajace nie wiedziec czy dziecku robi sie przysluge czy wielka krzywde..nie moge przestac o tym myslec ......
Szczepionkowe ludobójstwo

i ten

Badania naukowe nie pozostawiają złudzeń – dzieci nieszczepione są zdrowsze niż szczepione
 
witam nadgonilam troche zaleglosci. witam nowe mamusie:-D kupilam mlodej butki czuje sie biedniejsza o 41Ł czyli ok 200zl :szok: no ale coz grunt ze idealnie dopasowane a mamy problem bo stope ma szeroka i wysokie podbicie:no: http://www.amazon.co.uk/RICOSTA-PRI...r_1_70?s=shoes&ie=UTF8&qid=1330096179&sr=1-70 takie zakupilam tylko w innym kolorku takie bardziej...ni to roz ni to wrzos :tak:
co do slubu my wzielismy po 10 latach bycia razem w walentynki (przypadek kompletny) i w 55 rocznice slubu mojej babci i dziadka:-D wiec slub byl podwojny i sie poplakalm w urzedzie bo pan walna taka przemowe do moich dziadkow ze nie wytrzymalam:sorry: najblizsza rodzina+ chrzestni rodzice i wsumie bylo jakies 45 osob:tak:mala salka muzyka z plyt sami ozdabialismy sale (znahjomy ma firme ktora takie imrezki urzadza to tylko wynajelismy ozdoby:-)) i tak sie kulamy nadal razem juz 13 rok leci:-D
 
A tak sobie myślę co wy na to żeby połączyć ślub z chrzcinami ? Któraś z Was miała 2w1:)

ja bym nie zdecydowała się na takie rozwiązanie, moim zdaniem niepotrzebne dodatkowe nerwy
ale nie powiem byłam na taki 2w1, kumpela moja urodziła pod koniec lipca a ślub i chrzciny we wrześniu robiła, co prawda wszystko się udało i obyło bez większych problemów, ale podczas mszy była jej szwagierka z niewiele starszym dzieckiem, które całą mszę płakało i tak sobie wtedy pomyślałam, że jakbym miała składać przysięgę, a moje maleństwo wyje w niebogłosy to chyba bym tam oszalała i zestresowała na maksa, na szczęście jej dziecko grzecznie spało więc było ok, ale tego nie przewidzisz
 
czyli czekają nas upały, oj będzie ciężko:rofl2:
w zeszłym roku ten sam serwis też super upalne lato prognozował, więc bym się nie nastawiała ;-)

Witajcie dziewczyny,
i ja dołączam do grupy październikowych mamuś. Jestem mamą 5 letniej Anetki i Aniołka Filipka.
Mieszkam na warszawskim Tarchominie i już wypatrzyłam tu jedną sąsiadkę ;)

Pozdrawiam Was gorąco i życzę bezkonfliktowych i szczęśliwie donoszonych ciąż :)

Buziaki

witaj, gratulacje!

Dziewczyny kiedy mówicie lub powiedziałyście już w pracy, że jesteście w ciąży?

u mnie już wiedzą, w ogóle myślę, że w wielu przypadkach wiadomo wcześnie - albo dziewczyny wcześnie idą na zwolnienie, albo po samopoczuciu widać, a chyba lepiej powiedzieć niż wywoływać plotki i domysły
 
wróciłam kupiłam parę drobiazgów za dwie godziny przychodzi koleżanka z mężem mam nadzieje że mój zdąży z pracy powiem wam szczerze ,ze naprawde nie to że nie jestem gościnna ale wcale nie mam ochoty na gości zresztą nie mam też ochoty chodzić w gości... z chęcią położyłabym się spać do tego zaczął mnie megastycznie boleć kręgosłup wczorajsze schylanie dało mi w kość masakra normalnie

co do ślubu to my mieliśmy wszystko po kolei najpierw ślub potem dziecko ale to też z uwagi a to że oboje jesteśmy ze wsi i tu na takie rzeczy do tej pory patrzy się inaczej a już u mojego męża to już jest dramat jak ktoś na kocią łapę żyje , to był pierwszy powód drugi że mój mąż jest wierzący bardzo i by z nim to nie przeszło żebyśmy żyli bez ślubu... ja osobiście uważam że ślub kościelny żadnej gwarancji nie daje ale ja np. jakoś wewnętrznie czuje się bezpieczniejsza ... wesele mieliśmy na 275 osób wielkie weselicho i w zasadzie korona zaczęła się już we czwartek a świętować skończyliśmy w poniedziałek ok 2 w nocy

ja wam powiem dziewczyny że ja w ogóle nie mam takich problemów z Matim...jeszcze chyba sie nei zdażyło żebym musiała na niego krzyczeć a tym bardziej jakiś klaps. Jest od urodzenia typowym książkowym aniołkiem i na pewno nie ma tego po mnie bo ja dałam rodzicom popalić. Jak juz Mati dostaje kare to własciwie tylko i wyłącznie za to że jest leniem i nie chce mu sie po sobie sprzątać. Wtedy idzie na pare minut posiedziec do naszej sypilani. Wszystko załatwiamy na spokojnie i rozmową. Zawsze go sadzam na kolanie i staram mu sie wytłumaczyc co robi źle i co mi przeszkadza.
Jeszcze nigdy nikogo nie udeżył, nie popchnął, nie kopnął itd. Bardzo dużo czasu sam sobie organizuje. Główne hobby to dinozaury wiec ma z nimi zajecie na cały dzien, uwielbia rzeczy plastyczne wiec duzo rysyje, maluje, wycina, klei. Kocha autobusy wiec w gre wchodzi jeszcze zabawa pojazdami :)
Na spacerach grzecznie idze ze mna za rączkę i jeszcze mi sie nie zdażyło żebym musiała go gonic a on sie nie słucha.
Jak był dzidziusiem to prawie wcale nie płakał, dużo mógł sobie sam leżeć i patrzeć na czarno biały obrazek :) Mały chichracz, z byle czego co chwile sie smieje :)
no to masz szczęście moja wiki niestety jest dzieckiem które wymaga mnósta uwagi i towarzystwa we wszystkim do tego dochodzi jej chrakterek mieszanka wybuchowa mojego i mojego męża:-D:-D:-D ... ale wiesz mówi się że drugie dziecko jest przeciwieństwem pierwszego ;-):-D
trzymam kciuki za wizytę
kaka za ciebie też zaciska kciukasy

Syneczki oj zdróweczka i bądź dobrej myśli

Witajcie dziewczyny,
i ja dołączam do grupy październikowych mamuś. Jestem mamą 5 letniej Anetki i Aniołka Filipka.
Mieszkam na warszawskim Tarchominie i już wypatrzyłam tu jedną sąsiadkę ;)

Pozdrawiam Was gorąco i życzę bezkonfliktowych i szczęśliwie donoszonych ciąż :)

Buziaki
witaj i również życzę spokojnej ciąży
Witajcie ,u mnie termin na 23 październik 2012:happy:
hejka i szczęśliwych 9 miesięcy
 
reklama
Kurcze dziewczyny a czy zapominalstwo moze byc kolejnym objawem ciąży hehe Bo nigdy nie zdarzyło mi sie NIE dac ziemniakow do zupy i zapomniec o wyprowadzeniu pieska :-D ale jaja:-)

Również witam wszystkie nowe mamusie i zdrówka życze:-)
 
Do góry