reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

agnieszkaala witaj. Ale macie supcio. U nas bez śniegu i ciepło. Moja Madzia spała całą noc... :-)
Witaj:) Mój Filipcio zazwyczaj budził się co godzine, dwie więc dla mnie 5 godzin snu to rarytas:) No tak u Was cieplutko, moja mama mieszka w Nowym Sączu więc niedaleko i mówiła, że u Was jesiennie.
 
reklama
A ja w pl z okolic Tarnowa, wiec mamy do siebie rzut beretem. Gdybysmy tylko obie w pl mieszkaly.;-) A pogoda u mnie tez nienajgorsza. Przestalo wlasnie padac wiec wybieram sie na spacer. A na dworze 7 st.
 
dziewczyny..czy Wasze maluchy tez są r o z k o s z n e z rana..lubia sie same bawić itp..i im później tym maja gorszy humor? wieczorami to ja praktycznie ciagle musze malą nosić..M kupił huśtawkę wczoraj-zobaczymy jak sie sprawdzi..

Druga rzecz: mala ma czerwone krostki na brzuszku i plecach..troche tez na nozkach..i taka jakby sucha skora sie wydaje.. dermatolog mowi ze to potówki..ja jakos nie jestem przekonana..;/ mialyscie takie cos?
 
Ostatnia edycja:
Martocha mój Filip rano jak się budzi to oczywiście z uśmiechem na twarzy i wtedy gada jak najęty. Marudny jest jak jest śpiący albo głodny, a tak to cały dzień ma dobry humor chyba, że przegapie jego porę spania to wtedy jest marudny i płaczący. A co do drugiego pytania to może to jakieś uczulenie? Może spróbuj posmarować jakimś emolium?
 
Martoocha: Coś w tym jest. U Krzysia też można zaobserwować spadkowy nastrój...nie ma dramatu, ale im później, tym szybciej się nudzi zabawą, jest bardziej marudny...a rano - boskie, przeszczęśliwe dziecko :)

Co do krostek, nie pomogę, bo póki co ( odpukać ) Krzyś gładki jak aksamit :)
 
Mój Dawid już od jakiegoś czasu ładnie śpi i nawet coraz wcześniej zasypia. Wczoraj koło 21.00 już spał jak suseł i była jedna pobudka o 1.00 na jedzonko a potem o 7 i jeszcze drzemka do 9.30. I rano super humor ma, gada jakby opowiadał co mu się śniło :) Dziś to z takim przejęciem gadał
jakby coś tłumaczył :) Śmieszne to :)
 
reklama
dokładnie..moja tak samo- z uśmiechem gada jak najęta..pięknie trzyma główkę na brzuszku (chociaż nie mogę szybko pojedzeniu bo zawsze ulewa). I potem im później tym szybciej nudzi się zabawą..sama już średnio chce sie bawić, itd.. nie mamy stałych drzemek w ciągu dnia- może jednak je wprowadzę.. jest tylko jedna stała drzemka.. 2 godziny po obudzeniu rano…a potem to różnie..np. Dziś spała do 10:20, potem drzemka godzinna od 12:30-13:30 (zazwyczaj jest krótsza), no i teraz zasnęła o 16:30..pewnie na 30 min ale zobaczymy.. no i kładziemy ją o 20:00..może po prostu powinna troszkę wiecej spać w dzień..bo w ostatnim czasie rzadko spi więcej niż 2 godzinny od 10:30 - 20:00
 
Do góry