reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
Krzyś też nie ma stałych pór drzemek...śpi kiedy mu się zachce :) Nawet nie umiem sobie wyobrazić jak mogłabym to usystematyzować...Czasem jeszcze w trakcie jedzenia zasypia, a innym razem zje i jest gotowy do zabawy i ani mu się śni, spać :) Oczywiście można już zauważyć pewną powtarzalność, ale nie nazwałabym tego stałym planem dnia :)
Bo na przykład jak się rano obudzi i zje, to na pewno zapada w drzemkę...czasem jest to pół godziny, innym razem godzina lub nawet dwie. Potem zawsze ( chyba, że pogoda nie pozwala ) jest spacer i tu też śpi...i też różnie czasowo. A potem to już jest bardzo różnie...zabawy, słuchanie muzyki, przewalanie się na kocyku :) W międzyczasie zalicza około 2-3 krótkich drzemek. W sumie, w ciągu dnia nazbiera się tego ok. 4-5 godzin. A o 21:00 / 22:00 kąpiel i jedzonko i po tym śpi już do rana, tj. 06:00 / 07:00 :)

Od kilku dni, Krzysio łączy łapki na brzuszku, wydaje mi się, że je ogląda :) No i jak włożę mu gryzaczka do rączki to już go widzi i parę razy zdarzyło się, że wziął go do buzi, przytrzymując go dwiema rączkami :D
Ale nadal piąstki są najsmaczniejsze :)

Mam pytanko do Mam karmiących piersią. Pijecie kawę?
Bo ja nie, a czasem mam taką wielka OCHOTĘ! :) No i jestem ciekawa, kiedy nasze Maluchy zjadają to co my wcześniej zjadłyśmy...tzn. po jakim czasie, w naszym mleku jest to co właśnie zjadłyśmy lub wypiłyśmy :)
 
Witajcie dziewczyny,
również jestem październikową mamą. Moja córcia Dominika urodziła się 24 października. Właściwie to czytam Was od długiego czasu jeszcze w czasie ciąży byłam Waszą "fanką", teraz gdy dziecie już na świecie pojawiają się różne wątpliwości, pytania a także radości, którymi chętnie bym się i z Wami dzieliła :tak: Mam nadzieję, że nie jest za późno bym mogła dołączyć do Waszej grupy?
 
Witajcie dziewczyny,
również jestem październikową mamą. Moja córcia Dominika urodziła się 24 października. Właściwie to czytam Was od długiego czasu jeszcze w czasie ciąży byłam Waszą "fanką", teraz gdy dziecie już na świecie pojawiają się różne wątpliwości, pytania a także radości, którymi chętnie bym się i z Wami dzieliła :tak: Mam nadzieję, że nie jest za późno bym mogła dołączyć do Waszej grupy?

Witamy witamy i zapraszamy... :-)
 
Witajcie.
Nie pisałam długo bo nie miałam zbyt duzo czasu na to ale teraz bede sie częściej udzielać. U nas ząbkowanie też idzie pełną parą widać już dwie białe kreseczki na dziąsełku bo idą dwie dolne jedynki.
matrOocha krostki i sucha skóra mogą być początkiem AZS u mojego starszego tak to się zaczeło ale to nic strasznego. Waśnie przy atopowym zapaleniu skóry pupcia jest bardziej podatna na odparzenia. My stosowaliśmy Latopic. A ty dokładnie z której części warszaway jestes? Ja mieszkam w markach.
Witam nowe forumowe mamy ja też urodziłam 14 października:)
 
Witajcie...
Zaczne moze od tej kawy...ja pije juz od dwoch miesiecy rano sypana a czasem jeszcze zdarza mi sie wypic pozniej rozpuszczalna:-)
Max daje mi popalic przez ostatnie noce. Oj masakra ma katar wiec malo je.A w takim wypadku ciagle glodny i pobudki co godz i czestsze...:baffled: wczoraj tak wygladalam jak ten zielony stworek.
A zeby bylo malo starszy uskarza sie na to ze slaby slyszy. Poszlismy wczoraj do lekarza i po badaniu okazalo sie ze ma niedosluch obuuszny. Wiec trzeba leczenie wdrozyc i dalsze badania. Katastrofa w tym miesiacu wydalismy juz na leki 200zl jak sie teraz nie wyleczy to chyba sie powiesze. Cale szczescie ze teraz bedzie miel ferie....wiec moze sie uda.

A teraz cos milszego...moj malutki nauczyl sie pokazywac jezyk:-D i ciagle nim wywija jak mala zmijka. Wszyscy sie smieja z niego:-)
Milego dnia
 
reklama
Witam się zimowo dziś przeżyłam straszy stres willi spadł z łóżka ale na szczęście przy łóżku jest materac na którym spi jego starszy brat wiec upadł na niego. Bardzo się wystraszyłam i wkurzyłam na M. Bo powiedzial ze jestem k******ą i jemu to by sie napewno nie zdarzyło. Kurde zamiast zapytać czy nic mu sie nie stało obrucił sie przykrył kołdra i poszedł spać. A normalnie mam doła. Ale mały tylko troche zapłakał dostał cyca i znów zaczął sie smiać jak zawsze.
 
Do góry