reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
Dżaga - mam to samo.

Charlene - jak tam? Dałaś radę pospać trochę? Współczuję "przygody". Mój Dawid tak wiszczał raz właściwie, płaczem się zanosił aż się przyduszał i to było po szczepieniu... Aż nie chcę iść na następne (29.01).
 
hejka dziewczyny

poczytałam i chciałam popisać ale akurat Anusia się obudziła... wpadnę więc później jak "sprzedam" małą mężowi ;-)
 
Carla pewnie bym szczepiła normalnie żeby nie to że starsza ciagle jakiegoś bakcyla przynosiła.. teraz znów katar i chrype ma.. mam nadzieje ze Olcia sie nie zarazi... A ja nie zaszczepie choć by miała minimalny katar .. jeszcze teraz głośno że dziewczynka po szczepieniu zmarła bo lekarka olała to ze ma kaszel i katar !!

Charlen trzecie dziecko :p hmm nie ukrywam sama bym miała checi no zobaczymy jak to bedzie ale raczej wątpie. JEszcze jak Olcia będzie takim szatanem jak starsza to na pewno nie :)
 
Hej kobitki :) Moje dziecię od wczoraj prawie ciągle trzyma rączki w buzi- czy to możliwe że zaczynają zęby wychodzić?
Zauważyłam też że bardzo wzmocniły jej się nóżki..wczoraj leżąc na brzuszku nogami zaczęła się odpychać i przekręciłaby się bez problemu gdyby nie ręka która blokowała przewrót;p Więc zastygała w pozycji: pupa w górze lekko na boku , nogi wyprostowane leżące ba boku:laugh2: a reszta płasko na brzuszku..
 
Mój Dawid płacze przy każdym karmieniu i strasznie się ślini. Robert mówi, że to ząbek, bo widać jakieś odkształcenie na dziąsełku. Więc możliwe, że i u Ciebie to samo :) Drugi dzień u nas to trwa, a już mam dość... A gdzie reszta zębów? :(
 
Agnes my juz mamy pierwszy zabek. Daniel zaczal sie okropnie slinic juz kolo 7 tyg ale przez ostatnie 2 to byla powodz poprostu. Raczki ciagle w buzi i bardzo marudny byl zwlaszcza w nocy. Od wczoraj jest lepiej. Wszystko wskazuje na to ze to zeby u Dawidka.
 
no moja właśnie od jakiegoś czasu bardzo niespokojna przy karmieniu.. płacze, kręci się ..może to właśnie to? no i się tak slini że bez śliniaka miałaby body mokre do pępka:laugh2:
 
reklama
Do góry