reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

czesc dziewczyny:)) u mnie nocki nadal sie nie zmienily nadal nie przespane ;p czytam o tym jak piszecie o rozszerzaniu diety u mnie wydaje sie to taki odlegly temat ;/ nie mam o tym bladego pojecia :) karmie piersia ale za chiny ludowe nie moge sciagnac mleka wiec pewnie tez bede kleiki rozrabiac z woda , my rozszerzanie zaczniemy od 6 mc od warzywek bo owoce dzieci zawsze wsunął w koncu to slodycz :))
 
reklama
My zaczęliśmy z glutenem ale na moim mleku, kaszką orkiszową. Młoda aż się trzęsły:) Też będę zaczynać od warzyw, ale jeszcze sie waham od kiedy:) zaraz jedziemy na szczepienie a pogoda jest do niczego. Aż się nie chce z domu wychodzić.
 
u mnie szczepienie przełorzyli na nast tydz ufff i dobrze bo jak sobie przypomne jaki byl marudny ...:))powodzenia nina:)
 
Wow Nina niezla waga :-D Ja bede szczesliwa jak Zocha dobije do 7 kg ;-)

Ja jeszcze nie wiem prawie nic o rozszerzaniu diety. Mysle, ze po 5 miesiacu dopiero cos podam, a do tego czasu sie wyedukuje ;-)

Ostatnio ta moja panienka nie chce jesc rano. Pozostale karmienia bez problemu tylko przy tym marudzi i prawie nic nie zjada. Ciekawe o co jej znowu chodzi.
 
Wow Nina niezla waga :-D Ja bede szczesliwa jak Zocha dobije do 7 kg ;-)

Ja jeszcze nie wiem prawie nic o rozszerzaniu diety. Mysle, ze po 5 miesiacu dopiero cos podam, a do tego czasu sie wyedukuje ;-)

Ostatnio ta moja panienka nie chce jesc rano. Pozostale karmienia bez problemu tylko przy tym marudzi i prawie nic nie zjada. Ciekawe o co jej znowu chodzi.
A o której je w nocy i rano? Od razu po obudzeniu jej dajesz jeść czy po chwili? Może nie jest głodna po nocnym tłustym jedzonku.
Miałam nadzieje ze moja panna przystopuje z ta wagą a tu widzę ze na 6 mocy będzie 10 ważyć albo więcej. Brrrr
 
Witam dziewczynki !

Nina w nocy je o 4-4.30, jedną mega pełną pierś wyjada. Teraz wstaje w okolicach 8 i od razu daję jej cyca. Też mi przeszło przez myśl, że może nie głodna no ale w końcu to 4 godz od ostatniego jedzenia. Dzisiaj trochę pojadła ale nie jakoś dużo.

Pogoda się u nas popsuła. Szaro, buro aż się nie che z domu wychodzić. A było takie ładne słoneczko :(
 
Hej Wam;)
Hania pięknie bawi się na macie a ja korzystam z chwili wolnego :D My po spacerze- dzisiaj tatuś nas załatwił, bo nie wypakował wózka z samochodu i zabrał go do pracy... no ale mała była taka marudna, ze sobie nie wyobrażałam żeby nie wyjść na dwór- na dworze chociaż ładni śpi.. więc ją ubrałam i wsadziłam w nosidełko takie przez ramię zakładane i tak z nią łaziłam ponad godzinę :O ramię to już mnie piekło z bólu- w końcu to już kloc też- ponad 7 kg- chociaż widzę, ze moja Hania wcale taka wielka nie jest;) jutro to pewnie nie ruszę rękami a plecy jeszcze trochę i mi strzelą ;)

Monia ile ja bym dała za takie ładne nocki- Moja Hania budzi się co 3 godziny i doi dwa cyce... kiedy ja się wyśpię... :)

Dzisiaj wprowadzam małej marchewkę- ciekawe czy jej podpasuje ;) Jabłuszko uwielbia- wczoraj to aż krzyczała żeby jej dawać szybciej :D Już załapała jak się je z łyżeczki i idzie jej to błyskawicznie ;) a jak jabłko dobrze wpływa na trawienie- kupy sadzi, ze aż strach- już innej konsystencji, ale może to i lepiej, bo się przynajmniej nie wylewa z pieluchy :p
 
reklama
Hej:)
Dawno sie nie odzywalam, czasu brak i duzo spraw na glowie:)
Nocki sie u nas poprawily. Hania spi w lozeczku:) wczoraj karmienie w nocy o 1 ,3 i 7 wiec wraca powoli do normy:)
Od dwoch dni Hania wcina marchewke, smakuje jej bardzo:) za kilka dni dostanie marchewke z ziemniakiem, pozniej brokul, dynie i jabluszko :)

Askar jakie ilosci podajesz Hani do jedzenia?
Moja dzisiaj ok 4 lyzeczek zjadla.

Dzis kupilam kaszke manna z glutenem i bede dawac 2-3g dziennie.
 
Do góry