reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Hej dziewczyny.Dziś niestety narobię Wam tylko przeciągu,nawet nie poczytam wczorajszego popołudnia,bo czasu nie mam za wiele.Wybieram się na zakupy,załatwić kilka zaległych spraw,mama z mężem przychodzą na obiad więc musze pogotować,a mój niuniek jak na złośc ma dziś "maminy"dzień.Wisi mi ciagle przy nogawce spodni,albo na rękach.Pojawił się też katarek(znowu!!!) Mam nadzieję,że to chwilowe i minie.Jutro mamy z mężem wychodne,idziemy na parapetówkę do koleżanki.Moja mama przychodzi na całą noc,więc możemy posiedzieć ile chcemy,wypić też:tak:Tylko jak się mały rozłoży to nic z tego nie wyjdzie,bo ja go nie zostawię.....ehh oby to tylko katarek na kurz albo nowego ząbka(bo tak tez już reagował przy ząbkowaniu)

Buziaczki dla Was i miłego dnia,lub weekendu jakbym miała się nie pojawić:-************
 
dobranocka- rozwalilas mnie.. szacun! a w ogole to schudlas chyba mocno, co? dzieciaczki wszystko z ciebie wysysaja?:)
a tak w ogole, Justynka do cycka sie nie pcha, jak widzi, ze karmisz Wojtusia?
czarodziejka- no to zdrowka dla synusia, pysznego obiadku i wesolej zabawy wieczorkiem!
a ja sie nadal obijam..nuda..
 
Dziękuję :* wiesz co Moriam, no schudnąć to tyle że wróciłam w 3 tygodnie po porodzie do wagi sprzed ciąży. I to chyba moja waga (choć po ciuchu chciałabym sporo mniej ważyć...) bo się utrzymuje, czy jem wiecej czy mniej - taka sama. A chuda nie byłam, nie jestem i nie będę, bo taka już moja uroda.
A Justyna nie pcha się do cyca bo ona (3 miesiace miała jak go ostatni raz widziała) nie cycowa była i nie zna tej przyjemności hehe ;-)
 
Nat :***
Dobranocka fakt chudzinka z Ciebie !!! Tylko proszę nie pisz mi że gruba jesteś....
Ucałowania dla dzieciaczków :-)
Czarodziejkam życzę Wam udanej zabawy jutro, a dziś udanych zakupów i zdrówka dla Krzysia, by ten katar był od zębów :-)
Moriam szukam zestawu ćwiczeń pilates ale nic ciekawego nie znalazłam, poszperam jeszcze a Ty się obijaj póki możesz:-)
 
coś tam poczytałam, więc odpisuje:

KANIA ależ miałas wczoraj nieprzyjemną przygodę. Dobrze ,ze udało się uniknąć wypadku i że jesteście całe i zdrowe. A jeśli chodzi o celulit to niestety nie jest to chyba adekwatne to wagi. U mnie chyba powodem tego dziadostwa jest siedzący tryb pracy :-(. Tego weidera tez bym chciala robic ,ale zupełnie nie wiem jak to ma wyglądac. Masz może jakis schemat? Przykro mi też z powodu koleżanki. Co to za choroba i jak ona się ma?

MORIAM linka odpaliłam i też się popłakałam. To niesamowite ile gość ma pozytywnej energii pomimo swojej sytuacji. Po takim filmiku wszystkie zmartwienia przestają mieć znaczenie. Dzięki :-* Jak suknia na aukcji? Dzieje się cos?

IDA zamawiałam na allegro. Moja siostra i kumpela od jakiegoś czasu to używają i są zadowolone bardzo rezultatem. Także nie ma na co czekac , skoro działa. A Ty znów chora? Jejku wyrzuć to z siebie w koncu ;-),idź do lekarza jak SARISA mówi ,ze grożą Ci sterydy do nosa! Ciekawe czy po takich sterydach będziesz miała nos kulturysty :-D. zdrówka.

CZARODZIEJKA widzę ,ze u Ciebie nocki wciąż nieciekawe i ten bunt przed zasypianiem. U nas tez czasem Dorian ma taki dzien ,ze wlasnie walczy a ledwo na oczy patrzy. Ostatnio jednak odpukac rzadko to się zdarza.Super ,ze jutro idziecie na imprezkę. My tez idziemy do znajomych i podobnie tesciowa zajmie się Dorianem na calą noc. Fajnie tak. Bawcie się dobrze i najlepiej do rana!

MAMAAGUSI ojojoj ale Aga ma spanie?! Szok! Zazdroszczę. A jakj tam szydełkowanie? Ponczo wychodzi?

NATOLIN to Twój Pudzianek to zupełnie jak mój Dodo. Jak spacerujemy za rączkę to on zawsze ciągnie mnie w drugą stronę , albo w ogóle wyrywa się i leci sam , a jak go złapię to jest wielka obraza , płacz , tupanie – ehhhhh

SARISA czyli Zuuu ma już dwie dwójki? Gratuluję!

KROMA i Ty chora??? No nie :-(. Kurujcie się i szybko wracajcie do zdrowia.To jest rozkaz ;-)

DOBRANOCKA fajnie ,ze Justysia już tak nawołuje tatusia. Mój to by chcial to słowo wreszcie usłyszec od Doriana. W ogóle gratulacje ,ze już tyle słow potrafi powiedziec! Ja się chyba nie doczekam. A co do zimowiska to w Alpy jedzie Mikołaj a nie Dorian – hihi . A może posłac ich obu?! :-D

MAKUC jak się ma Ala dziś? Byłas z nią u lekarza? Tatuaz??? Suuuuper. Jaki i gdzie robisz? Ja też chcę drugi!

EFA jejku kobitko , jak ja Cię dawno tu nie widzialam. Myslalam o Tobie. Co słychac? U Ciebie wczoraj sztorm , a u nas dziś zamieć snieżna!

EMILIAB a jednak Franio zaliczył lot z łózka piętrowego. Może ten guz będzie dla niego przestrogą? Buziaki dla niego.

IKAA a ten brat Twojego małża to przynajmniej jest wiarygodny i odda to co pożycza?

DZIULKA oferta pracy absolutnie dla Ciebie .... gdyby nie ta rozłąka :-( Kurczę zeby chociaz ten wyjazd był raz na miesiąc a nie co 2 tyg. Przykro mi.

ELIZABENNETT to faktycznie szefa masz bardzo 'ludzkiego'. A Twoja praca to prawie jak na pogotowiu albo w straży pożarnej- always ready to go ;-)

MAŁA_MI jejku ale Was dopadło choróbsko. Udało Ci się zbic temperaturę? A Łuki już lepiej?

HAPPY planujesz wyjazd do FR? Supcio :-) No i fajowy pomysł z ta ksiązeczką ... skoro dziala ;-). U nas jednak odpada , Dodo zupełnie nie ksiązkowy jest :-(

NATOLIN co jest??? Oj Tobie to by się chyba przydał jakis rozweselacz : % albo jakaś marysia! :-D
 
Czesc dziewczynki jestem i ja troszkę mnie Niebylo bo dopadła mnie moja dolegliwość tak mocno że niemoglam z łóżka wstać wiec wyladowalam na ostrym dyżurze pod kroplowka przeciwbolowa bo juz nic mi nie pomagała mama wzięła urlop zeby być z moimi dzieciaczkami bo niemialam na nic siły robię wszystkie potrzebne badania i czekam na termin laparoskopi bo juz mam dosc:-(Nieprobuje nawet nadrabic postaram sie jednak być na bierzaca poskakalam po stronach tylko niechlujnie:-(
Nat czarodziejka kania dziękuje ze pytalyscie o mnie myślałam ze przejdzie niezauwarzalnie moje zniknięcie wiec tym bardziej mi miło buziaki dla was
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry