reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Hej mnie też już pewnie nikt nie pamięta, choć mam do was sentyment bo w ciąży trochę z wami byłam, pewnie jeszcze trzymacie kontakt na zamkniętym więc pozdrawiam :-) ja też jako podwójna mama dałam już radę tylko na zamkniętym
Gratuluję wszystkim które doczekały się kolejnych pociech albo czekają
Cyprian też sobie dobrze radzi w przedszkolu i w ogóle mądrala się robi.
Jako że trochę się znamy a raczej pewnie ja was pamiętam, śmiem was prosić tak indywidualnie o wypełnienie mojej ankiety, ankieta jest w dziale ankiety ale mam nadzieję że wam mogę wkleić tutaj. zajmuje 3minutki wiec jak któraś zaglądnie to dziękuję :tak: https://docs.google.com/forms/d/1BKh2bNVMKLUb9O01RTLu-5c9Yt3WBL4ZjlIuxQVIyqM/viewform?usp=send_form
 
O a tu cisza. Pewnie klikacie na zamknietym. U mnie jakos leci. Dzieciaki zyc nie daja. Antek jak na razie grzeczny i juz chodzi. Tylko nie puszcza sie sam. Bo pare guzow nabil i sie boi. Ostatnio wlazl mi na schody i guza nabil. Arek jak zwykle buntownik. Ucieka mi z.domu jak ma kary. Wiec jak nie zdaze zamknac drzwi todaje nura i ganiam go po moich wlosciach. Chyba jakims sprinterem.zostanie. pozdrawiam wszystkie.
 
:-):-):-) fajnie że choć trochę pamiętacie:tak:
My w sumie na maju 2008 zamknietym wybije nam 6lat jak piszemy, wiadomo nie jakos obficie ale trzymamy kontakt i niekiedy się spotykamy, wam tez tak życzę. W sumie to już naszym październikowym dzieciakom też 4 latka wbije

Kroma podziwiam pewnie masz ciekawie, nam sie tez trójka marzyła ale powiem szczerze z biegiem czasu już mi się przestaje marzyć i tak w sumie oddychać zaczynam;-)

Cyprian też jak był aniołkiem ( w porównaniu do starszej siostry) tak do 3-ech lat a teraz uparciuch, szaleje, i bierze przykład z nowych postrzelonych kolegów, normalnie jak widziałam na Dniu Matki - Święta Trójca:eek:
Pozdrawiam
 
SYLWIA jakbys moja Leane poznala:)))))))))))) torpeda:)))))))))))))) dzisiaj bylam z nia nad jeziorem bo upal u nas jak szlak, bagatelka 39 w cieniu.... caly dzien wodzie, co wyszla to wracala, bez siesty (normalnie jak nie idzie do szkoly to robi sieste) , a dzisiaj nad jeziorem mega power, wariowala az przeleciala przez kolko ratunkowe nachlala sie wody rozplakala wyszla na koc po czym po 2 min " mamusia idziemy do wody??", myslalam ze w aucie mi padnie- zludne nadzieje, po przyjsciu do domu poogladala kreskowki i co??? ganiala ze swojego pokoju do kuchni przez salon ze skokiem przez schodek ktory jej sluzy do wejscia na kibelek. po kapieli taka energia ze moj mezus prawie juz zaczal drzec jape na nia bo nie mogl jej ogarnac...:)))))))))))))))))) ona nas normalnie zajezdza:)
 
Kroma to Ci szybciutko Antek zaczął chodzić, pewnie już sam śmiga.
Arek taki uciekinier? Oczy aniołka.
A Ola jak tam? Rośnie Ci pannica :-)

Sylwia ankieta wypełniona :-)
Naśladowanie innych dzieci to moja też ma w naturze, czasami jak mi odpowie to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
Młodsza już naśladuje starszą ale w porównaniu z Oliwią, jest łobuziara...
 
Hej

Kania a nie puszcza sie jeszcz. Ciagle pare krokow i po scianach. Ale za to otworzy wszystko. Nawetciezkie dzrwi od tarasu jak sa niedomkniete. Olka ma swoj swiat. Ostatnio stwierdzila ze zostanie plywaczka. Arek ciagle uparty i klotliwy.

Dziulka ja czasem tez sie zastanawiamskad dzieciaki maja takiego powera. Ja bym padla i nie wstala po takich wyczynach.
 
reklama
Kroma to silny chłopak Ci rośnie, Gabrysia też ma sporo sił, wszystko otwiera, przenosi, wynosi.
Twoja Olcia cud dziewczyna, strasznie do Ciebie podobna a charakterek Aruś po kim ma?
 
Do góry