reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

reklama
Czy pozostałe z zapisanych tutaj dziewczyn, mają zamiar się udzielać? Bo nie wiem, czy później dziewczyny zgodzą się, żebyście dołączyły do zamkniętego wątku, jak nie ma żadnej informacji od niektórych odkąd się zapisały🤔
Jakby co na mojej pierwszej grupie zrobiłyśmy tak, że każdy chętny był przyjmowany, a potem co jakiś czas były czystki osób, które się nie udzielały.
Nie wiem o co chodzi że zamknięty 🤣 ??? Czemu zamykacie wątek?
Czy tylko ja się czuje brzydka ? Wlosy wogole się kiedyś układają i make up się wogole nie trzyma... ech... I jak tu z ludźmi pracować...
Wątek zamknięty może brzmieć dziwnie, ale taka ochrona prywatności - można wrzucać zdjęcia, które nie polecą szeroko w internet, można swobodniej rozmawiać, bo obcy nie mają dostępu. Niestety, przy okazji pewnie główny wątek trochę padnie, więc warto dołączyć do grupy :)
 
Jakby co na mojej pierwszej grupie zrobiłyśmy tak, że każdy chętny był przyjmowany, a potem co jakiś czas były czystki osób, które się nie udzielały.

Wątek zamknięty może brzmieć dziwnie, ale taka ochrona prywatności - można wrzucać zdjęcia, które nie polecą szeroko w internet, można swobodniej rozmawiać, bo obcy nie mają dostępu. Niestety, przy okazji pewnie główny wątek trochę padnie, więc warto dołączyć do grupy :)
Jakby co, to napisałam do Ani o dodanie cię do wątku, więc musisz czekać na link.
 
Oooo też chodzę do Unicare 😉 ale ja na Targówek. Na woli byłam raz albo dwa razy w poprzedniej ciąży 😉
Na Targówek mam bliżej, i bez tych cholernych korków, ale nie ma tam mojej lekarki, a już się do niej przyzwyczaiłam i nie chce zmieniać
będzie ciężko, ale jak już będą starsi będzie świetnie! Tak sobie tłumaczę haha :)

Swoją drogą zamierzasz kupować podwójny wózek?
tez się zastanawiam… a może tylko taką dostawkę dla starszaka?
 
Na Targówek mam bliżej, i bez tych cholernych korków, ale nie ma tam mojej lekarki, a już się do niej przyzwyczaiłam i nie chce zmieniać

tez się zastanawiam… a może tylko taką dostawkę dla starszaka?
ja chciałam, aleeeee… ale nie wiem. Poczekam do września jaki stosunek do wózka będzie. Awaryjnie cybexa podwójnego planuje kupić, którego potem na swodobny pojedynczy można zmienić, ale że kosztuje to muszę to 10x przemyśleć i zobaczyć jakie będzie moje dziecko
 
reklama
@hemoglobina zgłaszałaś mnie do zamkniętego wątku?
Nigdzie go u siebie nie widzę, a wydawało mi się, że polubiłam ten właściwy post...

Dwa dni mnie tu nie było, bo praca i przeziębienie mnie wykończyły, a tu tyle zmian😀
 
Do góry