reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pchli targ Listopadówek

reklama
Hej! dostałam rzeczy od siostry po chłopakach. Niektórych rzeczy Marysi nie założę albo po prostu dublują mi się.

Cena wszystkich rzeczy na tych zdjęciach : 18 zł + KOSZT PRZESYŁKI w skład czego wchodzi:
1.niebieska czapeczka,
2.granatowe rajstopki z metką,
3.biały klasyczny kaftanik r. 56 wiązany z tyłu,
4.kaftanik niebieski z białymi rękawkami i grafiką na rękawkach na guziki z przodu
5.pajacyk niebieski welurkowy z misiem i kołnierzykiem
6.pajacyk niebieski materiał frota albo coś w tym rodzaju ;)
rozmiary jak na moje laickie oko około 62

NIEAKTUALNE
20130819_103538.jpg20130819_103702.jpg
 

Załączniki

  • 20130819_103538.jpg
    20130819_103538.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 177
  • 20130819_103702.jpg
    20130819_103702.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 175
Ostatnia edycja:
Wystawiłam pojedyncze zdjęcia ubranek po mojej Basi. Podzieliłam je na wiek:
0-3 Miesiące Ubranka 0 - 3 miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
3-6 miesięcy Ubranka 3 - 6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
6-9 miesięcy Ubranka 6 - 9 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
12 miesięcy Ubranka 12 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
ubranka zimowe Ubranka zimowe - Dzieci - Fotosik.pl

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to ceny są podane w opisie. Możliwość negocjacji :-)
Jak już wcześniej pisałam ubranka są w doskonałym stanie, większość była użyta tylko raz.
 
witajcie dziewczyny:) bede mama listopadowo -grudniową. niedawno zakupiłam śliczny kombinezon dla mojego dzidziusia, miała byc dziewczynka a sie okazało,że będzie chłopczyk. dlatego chće go sprzedać jak najszybciej
cena 69zl z przesyłką(tyle ile ja zapłaciłam), rozmiar 56, stan idealny

DSCN2001.jpg
 

Załączniki

  • DSCN2001.jpg
    DSCN2001.jpg
    50,4 KB · Wyświetleń: 181
reklama
Zapraszam na moje aukcje na których wyprzedaję ubranka po moich dzieciaczkach. Sprzedaję tylko te ubranka które sama chciałabym kupić, tzn. bez plam, dziur, przetarć itp. Jeśli kogoś zainteresują większa ilość to chętnie ponegocjuję ;-)
Staram się wystawiać codziennie coś ale tyle tego jest, że nie nadarzam ;-) wiec jeśli interesuje kogoś coś w większym rozmiarze (dziewczęcego) to proszę pisać.
Przedmioty użytkownika domini-cz-ka - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry