reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży i po

aga bylam ostatnio w esotiq ale nic ciekawego niebylo, ja poszukuje polusztywniane a o takie ciezko.. jakis czas temu fajne kupilam w Dali
 
reklama
krewetka ja kupuję w brabella na ul. Kazimierza Wielkiego. Mają spory wybór, ale mnie najlepiej leżą Panache tylko z kolekcji Cleo, mam 4 od nich i tylko w tych chodzę. Mają tam też Dalie, Freya, Ewe Bien. Jest w czym wybierać;-).
 
a ja się założę, że nikt nie ma mniejszych cycków jak ja :-D:-D:-D
biust tzn zwisy 77cm :szok::-D:confused2:
biodra 85cm
talia 66cm

jak wpisałam 52kg to nogi mam niby idealne a uważam, że uda mam za duże...


dziwne bo ja noszę 75b a mam dużo mniejszy cyc
 
Ja też mam zwisy:p. Sprawdziłam teraz ostanio kupowany biustnosz i mam jednak 65 FF, nie wiem czemu byłam pewna, że E:eek::sorry:.
 
najbardziej to chyaa mnie zmalal biust,po ciazy nosilam rozmiar e,przed ciaza c/d a teraz a.
Oczywiscie ja jestem z tego bardzo zadowolona:)
i trafilam na fajny staniczek z triumfa bo likwidowali u nas sklep i cena byla przystepna,fajne sa tez te z firmy key choc to mlodziezowa firma:p
 
najbardziej to chyaa mnie zmalal biust,po ciazy nosilam rozmiar e,przed ciaza c/d a teraz a.
Oczywiscie ja jestem z tego bardzo zadowolona:)
i trafilam na fajny staniczek z triumfa bo likwidowali u nas sklep i cena byla przystepna,fajne sa tez te z firmy key choc to mlodziezowa firma:p
Tam nie ma moich rozmiarów i krojów
estragon a jakie tam maja ceny?
od ok. 100-200 zł
 
reklama
Krewetka sporą rozmiarówkę ma Gorsenia, ceny nie są aż tak wygórowane np. tu staniczek w rozmiarze 65F za 35zł biustonosz miękki BIG 35184

Ja już kilka lat kupuję z tej firmy, kiedyś przed 2 ciążą z Triumpha, ale teraz nie mają rozmiaru dla mnie (noszę 85J).

Z półusztywnianych znalazłam w twoim rozmiarze co prawda 2, ale miękkie też nie są złe, dobrze dobrane ładnie utrzymują duży biust (nigdy nie byłam do takich przekonana, zawsze kupowałam usztywniane, ale kiedyś zaryzykowałam i z tej firmy całkiem ładnie leży):

http://sklep.gorsenia.pl/produkt/9887/biustonosz_polusztywniany_832.aspx

http://sklep.gorsenia.pl/produkt/17856/biustonosz_polusztywniany_k086.aspx

Wg strony mają 2 sklepy w Krakowie GORSENIA Lingerie - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej - Województwo Małopolskie
 
Ostatnia edycja:
Do góry