reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży i po

Z tym biustem to tak mam,im więcej ważę tym większy biust ;-) mój rekord po urodzeniu Julki gdy ważyłam 64 kg i byłam karmiaca mama,to 108 cm w biuście.Długo miałam taki obwód ;-/później jak waga spadała to i obwód spadał ;-)
To tak jak ja:tak:. Jeszcze w lipcu kuopwałam biustonosz 75 F, a ostatnio kupiłam 65 E:-).
 
reklama
to ja kupowalam biustonosz 85e a teraz 75a i czasami miseczka jest za duza...
Nie wiem jakie mam wymiary ale wazylysmy sie niedawno i bylo 52,5kg...
Ale ja w pasie mam tyle samo pewnie co w biodrach.
 
to ja kupowalam biustonosz 85e a teraz 75a i czasami miseczka jest za duza...
Nie wiem jakie mam wymiary ale wazylysmy sie niedawno i bylo 52,5kg...
Ale ja w pasie mam tyle samo pewnie co w biodrach.
Nie kłam! Widziałam twoje zdjęcia i masz zajebistą figurę i wcięcie w talii!

Julita a ty nie kupujesz przypadkiem za dużych staników?? Niemożliwe, że masz więcej w obwodzie niż ja...
 
pomierzyłam się i poważyłam
54 kg, wymiary jak wyżej, z wyjątkiem bioder, teraz jest 83 cm i talii-71 cm:-)
wow, to ci powiem, że masz mniej w biodrach niż ja :-p
To tak jak ja:tak:. Jeszcze w lipcu kuopwałam biustonosz 75 F, a ostatnio kupiłam 65 E:-).
no coś ty? ja kupuje 65 D a Ty masz przecież wielkie piersi

Nie kłam! Widziałam twoje zdjęcia i masz zajebistą figurę i wcięcie w talii!

Julita a ty nie kupujesz przypadkiem za dużych staników?? Niemożliwe, że masz więcej w obwodzie niż ja...
no własnie Julita nie kłam:-p
 
pomierzyłam się i poważyłam
54 kg, wymiary jak wyżej, z wyjątkiem bioder, teraz jest 83 cm i talii-71 cm:-)
to ja mam podobne

w pasie 69-70cm
biodra 85cm
biust 83cm

no fakt małe wcięcie w pasie wychodzi z tych liczb:-p ale 62cm w pasie to na bank nigdy nie będę miałą;P
 
pomierzyłam się i poważyłam
54 kg, wymiary jak wyżej, z wyjątkiem bioder, teraz jest 83 cm i talii-71 cm:-)

super:-)

a ja liczylam ze w pracy troche schudne ale nic z tego :( wiecej roboty i biegania ale i wiecej byłam glodna..... ale po weekendzie sie pomierze, moze jednak jest na dzieje na jakis -1cm w biodrach:baffled:
 
reklama
Do góry