reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pięlegnacja dziecka

reklama
przełom pżdziernika i listopada mam nadzieje ze nie trafie na wszystkich świętych.

Patrycja bedziesz rodzić na strzelców bytomskich czy masz inny pomysł?? Ja wybrałam siemianowice ale bo tam chodze do gina..
 
ja jeszcze niewiele mam dla maluszka bo cała moja rodzinka przes.ądna..trochę ciuszków dostałam..parę kupiłam..o kosmetykach jeszce nie myslałam w koncu jest jeszcze czas..nawet nie wiem jaka firmę wybrac..
 
u mnie w rodzinie sa przesadni na temat lozeczka i wozka. Łozeczko i tak bede miec wczesniej a wozek bede miec zamowiony juz pod koniec wrzesnia a odbiorze moj maz jak urodze ..tak co by stal w domciu jak wroce ze szpitala.
 
reklama
łzeczko przytaszcze wcześniej bo bedzie po moim chrześniaku ale wózek..odpada..moja rodzina dostałaby zawału..Bogu dzięki ze przynajmniej chodzą ze mna po sklepach zeby cos wybrac...i o dziwo mamy wspólne zdanie Spodobała nam się puma z aro... :laugh:
 
Do góry