reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

reklama
tak ma być ma peknąc i sie zagoić....u nas wyglądało to tak, i to jak już pękło...
 

Załączniki

  • IMAG0730.jpg
    IMAG0730.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 39
hej dziewczyny, jak kładziecie spać maluszki - można kłaść na plecach cały czas? Chodzi mi o zniekształcenie sie główki. Mój synek śpi ciągle na bokach - tak go kładę, ale ostatnio notorycznie wypływa mu siku bokiem, jest mokry i szybciej się przez to budzi, a wczoraj położyłam go pierwszy raz spać na plecach i przespał tak aż 7h i obudził się suchy, ale boję się co będzie z główką?
 
u nas głównie spi na plecach, tylko zwracam uwagę żeby główkę raz miał na jednym a raz na drugim boku i trzeba tez czasami zeby miał na prosto, przez dzien staram się go układać na brzuszku żeby kręgosłup mu odpoczął, ale wtedy go pilnuje zeby się nie przydusił i tak samo zeby raz miał glowe z jednej a raz z drugiej strony.
 
My kładziemy naszego na boku, ale on już potrafi przewracać się na plecy, więc nie ma mocnych:-D. Ułożenie główki kontroluję w ciągu dnia, w nocy daję mu swobodę.
 
U nas Lenka za dnia spi trochę na brzuszku,na lewym prawym boczku i na plecach. Sama sie tez juz przetacza a ja tylko dopatruje jej . Jak jest po jedzonku to pilnuje żeby była na boczku. W nocy podkładam jej poduszkę raz na tym boku raz na tamtym bo nie ma możliwości kontroli:dry:
 
Franek spi na brzuchu. Antek tez tak spal. Na poczatku sie balam, ale odkad mi powiedzieli w szpitalu, ze lezac na brzuchu organizm sie najbardziej dotlenia to tym bardziej go tak klade.
 
reklama
Do góry