reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

aluska czasami niestety trzeba przeczekac
ale generalnie pomaga ciepla pieluszka na brzuszek, noszenie w pionie
sprobuj tez kupic infacol i podawac malej przed jedzeniem
u mnie sprawdzil sie rewelacyjnie przy Ignacym a malej tez czasami daje

i moze nie pij tego koperku bo jak dziewczyny pisaly to tez moze byc od tego
ziola na laktacje sa lepsze a tez pomagaja
no i zobacz czy to nie cos z twojej diety, moze woda? moze jakas czekolada etc

i pamietaj najpozniej po 3 miesiacach wszystko znika jak reka odjal :tak:
 
reklama
jak już pisałam.. u mnie podobno ma to związek z żółtaczką...

Dziewczyny, Gabrysia ma jakies dziwne te kolki... zachowuje się jak by nie mogła zrobić kupki... teraz już nawet mniej płacze, ale pręży się i pręży, stęka biedna , czasem po pare godzin, puszcza bki, a kupka nie idzie, nawet dwa dni..:no::no:.jak juz sie naprawdę tam jej tej kupy uzbiera to bardzo płacze..pomaga dopiero jak dam jej czopka glicerynowego... jutro ide do pediatry w rejonie bo w szpitalu mnie zlali jak o tym powiedziałam...:dry::dry:
 
wisienko..wszystko się zgadza,:tak:
paznokietki są bardzo mięciutkie dlatego trzeba uważać
Marcelkowi bardzo szybko rosną
i gdybym 2 weeksy czekała to miałby tipsy jak Doda:-p:-D:-D:-D

pati-to dobry tekst z ta doda

apropos paznokietek to ja tez obcinam od poczatku bo rosna jak szalone tylko wiecie co od nog jeszcze nie obcinalam bo sie boje....
 
Asix tak tak :tak: :tak: juz moj maly jest zarejestrowany, ihihi i ma angielskie nazwisko :-D ja mojego zle musialam zrozumiec albo on mi zle powiedzial jak sie go zapytalam kiedy malego moge zarejestrowac :zawstydzona/y: :cool2: to nam sie czasem zdarza hahah :-D bo angielski jest 'przepiekny' ale nie wazne, wazne ze sie kochmy :-) :-)

a u mnie jest tak ze maly ma w akcie urodzenia angielskie imie i polskie nazwisko-hehehe
 
sugarspunsister wielkie dzięki za pomoc:)
A o co chodzi z tą wodą ? bo ja piję 1.5 l dziennie również z zalecenia pani doktor.





%5D
 
Co do paznokietków to ja dzis pierwszy synkowi obcięłam:-)
Nie miał długich wczesniej więc luz;-)

Izka u mnie też młody kupki nie robił 2 dni i spanikowałam i poszłam do pediatry to mi powiedziała, że dziecko nawet do kilku dni kupek moze nie robic tylko żeby zaobserwować czy się nie meczy i nie próbuje ich robić.
Mój synuś sie meczył bo nie mógł zrobić kupiszona więc przepisała mi taką zawiesinę na uregulowanie tych kupek i dodatkowo jest to też żeby dziecko nie ulewało po jedzeniu.
Ogólnie z kupami pomogło bo robi je teraz regularnie, a z ulewaniem niestety chyba nie bardzo pomogło:-(
 
dzieki kochana, jutro ide do pediatry na kontrole pierwszy raz po urodzeniu to zapytam o to i poproszę o te kropeli jak coś... bo ona właśnie próbuje zrobić tak jak piszesz i nie idzie... nic a nic...:no::no::no:

z tą wodą to też fakt...potwierdzam...
 
Elbra ty karmisz butla wiec to normalne ze maly nie musi robic codziennie :tak: co innego jakbys piersia, to wtedy trzeby by bylo sie martwic .... moj to wali rowno po 5 na dzien albo i wiecej :-D i jem wszystko, cukierki, czekolade, wafelki :-p a mialam sie odchudzac :zawstydzona/y: ale i tak 10 zeszlo wiec nie jest zle :-)

Asix tez myslalam zeby zostawic moje polskie nazwisko, ale za dlugie mam i za ciezkie do wymowy dla anglikow, a raczej juz tu w UK bede zyla z malym to nie bede mu utrudniac zycia na starcie :-)
mam pytanie.....jak bylas u lekarza to przepisali ci lub kazali dawac malemu witaminy? bo ja tu czytalam dziewczyny ze podaja D3 i inne i sie dzis poloznej pytalam od kiedy moge zaczac dawac to powiedziala ze dziecko nie potrzebuje, ze wszystko ma w mleku :szok: a sama z tego co wiem to d3 powienno sie dawac zeby krzywicy dziecko nie mialo, zwlaszcza ze tu malo slonca, caly czas deszcz i deszcz
ja nie wiem czemu w tej angli wszystko jest na odwrot :wściekła/y:

Pati a z tym tekstem o dodzie to rewelacyjnie ci sie udalo :tak: :-D :-D
moj jeszcze nie ma takich dlugich tych pazurkow to jeszcze z tydzien poczekam, zreszta jak ktoras to pisala - ja tez sie boje !!! :baffled:
pozatym caly czas pilnuje zeby sie nie zadrapal, a u stop ma krociutkie :-)

a wlasnie, co polecacie do obcinania? nozyczki czy obcazki:confused:
 
reklama
Do góry