reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluszka

reklama
Ja przecierałam 3 razy ale nie Aphtinem, tylko wit. C i tyko po niej schodziła pleśniawa:tak:
 
Ninja u nas aphtin nie dzialal wcale.Pomoglo nestatyne i to po 2ch razach buziak juz wygladal o niebo lepiej.
Aphtin stosowalam 3xna dzien

Obserwój pupke prezesa(czerwone krostki czasem wyglada jak odparzenie) bo to dziadostwo wedruje przez caly uklad pokarmowy .Wtedy cortimazolium albo jakos tak
 
Ostatnia edycja:
Nystatyna jest na recepte....i Anrośce wogóle nie podchodziła...miała po niej odruch wymiotny..,tylko po Aphtinie jej przeszło..i z tego co pamietam to dość szybko..i dość często smarowałam...
Oczywiście jednemyu przejdzie po jednym drugiemu po drugim...:tak:
..a! i tez pupcia była czerwona..tj.ten grzybek preszedł na drugą stronę..to wtedy Clotrimazolum..-to nie jest na receptę..
 
Mam takie pytanko z czystej ciekawości: Czy któraś z Was stosowała pieluchy tetrowe? Bo kiedyś przed porodem o tym rozmawiałyśmy o aspektach ekologicznych itp. a czy komuś w praktyce udało sie to zastosować? Bo ja osobiście nie znam żadnej mamy która używała tetrówek. Przynajmniej z naszej generacji.;-)
 
ja tam jestem wygodna :-D u nas pampersy od początku. tetrowe mam ale do buziaka używam itp nie wyobrazam sobie na tetrowych byc caly czas mimo ze mam pralke. Po za tym mysle ze tetra nie zdaje egzaminu jak np idziemy na spacer i to jeszcze zima . Taki jest moj poglad na tetre. Uwazam ze nasze mamy i babcie gdyby mialy taka mozliwosc to by tez uzywaly pampersow.

a co do ekologi to zobaczcie jak to jest: Dają nam papierowe torby na zakupy ale w tej torbie co sie znajduje? : Tacki, opakowania foliowe, pojemniki plastikowe np na ketchup, plyn do naczyn, nawet jogurty sa w plastikowych pojemnikach. :p
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli chodzi o ekologię , to lepsze są pieluszki wielorazowe, wyglądające jak pampery - tylko, że 1 szt. kosztuje cos chyba ok. 30 zł. Dlatego mnie na taką ekologię nie stać, bo ymon na początku do 20 pieluch dziennie zużywał..
 
reklama
Do góry